Yükleniyor...

Popüler Analist, Ethereum (ETH) İçin Epik Yıl Sonu Fiyat Hedefini Açıkladı

Kripto para stratejisti ve trader Scott Melker, Ethereum'un (ETH) meteorik bir yükselişi ateşleyeceğine ve 2021 sona ermeden önce en yüksek beklentileri bile aşacağına inandığını söyledi.

eth ethereum scott melker

Kripto para stratejisti ve trader Scott Melker, Ethereum’un (ETH) meteorik bir yükselişi ateşleyeceğine ve 2021 sona ermeden önce en yüksek beklentileri bile aşacağına inandığını söyledi.

Yeni bir videoda, trader Ethereum’un (ETH/USD) aylarca konsolidasyondan sonra yükseliş eğiliminden çıktığını açıkladı:

“Geçen gün söylediğim gibi, aslında biraz muhafazakar olduğuna inandığım 3.600 dolarlık hedefi gösterdim. O hedefi nasıl yakaladım? Burada devasa bir boğa flaması var. Boğa flamasının hedefini elde etmek için bayrak direğini ölçüyorsunuz. Tüm bu hareket budur ve bunu bunu kopuştan zirveye doğru tahmin ediyorsunuz.”

Melker, Ethereum’un ilk hedefinden çok daha yükseğe çıkabileceğine inandığını vurguluyor.

“Bu hareketin hedefi 3.600 dolar. Ama dediğim gibi çok daha yükseğe çıkabileceğini düşünüyorum ve inanıyorum ki ağ etkisi ve genel yükselişin bir sonucu olarak, yıl sonuna kadar bile 10.000 dolara kadar çıkabilir. Bunun delice olduğunu düşünüyorum. Buradan 5x uzaklıkta. Bitcoin’in bir yılda bunun birçok katını yaptığını gördük.”

Kripto para stratejisti, ay boyunca süren düşüş trendini sona erdirmeyi başardığını söylediği ETH/BTC’yi de inceledi:

“Şubat ayından beri bu sürekli düşüş trendi yaşadık. Burada bir düşük (0.29), bu azalan dirence neden olan güzel bir sıçrama ve ardından bir yükseliş SFP’si (salınım başarısızlık modeli), önceki düşük seviyenin altında bir fitil, bir ton likidite buluyor. Bu çizgiyi kırıyor ve şimdi istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Teknik olarak, Ethereum’un Şubat ayından itibaren 0,046 civarında bu hareketin zirvelerine geri döndüğünü görmeliyiz. Şu an sadece 0,033’teyiz, bu oldukça büyük bir hamle olur, ancak çok daha ileri gidebileceğini düşünüyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x