Yükleniyor...

Popüler Analist: “Ethereum’da (ETH) Hedef 800 Dolar”

Ethereum (ETH) ve toplu kripto para piyasası son zamanlarda büyük bir dalgalanma görüyor.

ethereum hedef 800 dolar

Ethereum (ETH) ve toplu kripto para piyasası son zamanlarda büyük bir dalgalanma görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dün, ETH’nin düşüşünü yavaşlatan ve kesin bir toparlanmaya neden bir düşüş gerçekleşti.Bu düşüş ile birlikte en büyük altcoin 427 dolar seviyesine kadar geriledi.

Ethereum, geçtiğimiz birkaç gün boyunca 450 dolar seviyesini bir destek seviyesi olarak onaylamaya çalışıyor. Çünkü bu seviyesi daha fazla yükseliş görmesi için elinde tutması gereken önemli bir destek seviye olarak kabul ediliyor.

Ethereum tekrardan lider kripto para birimi Bitcoin ile birlikte hareket etmeye başladığından, piyasa trendinin bir sonraki hamlesi Bitcoin’e bağlı olacaktır.

Popüler analist, Ethereum’da makro zaman diliminde 800 dolara doğru uzan bir hareket beklediğini ve bu görünümün kademe kademe gerçekleşeceğini belirtti.

Ethereum, geçtiğimiz birkaç gün boyunca Bitcoin’in fiyat hareketini yakından takip etmeye başladı. İlk olarak Bitcoin yükselirken durgun fiyat hareketi sergilediğinden dolayı ETH şu anda BTC’nin kazançlarını yakalama yolunda ilerliyor. Ancak bunun yapabilmesi için Ethereum’un ilk olarak güçlü bir destek tabanı olarak 450 dolar seviyesini oluşturması gerekiyor.

Ethereum yazım itibari ile 449 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu seviye kısa bir süre önceki 427 dolar seviyesi düşünüldüğünde ciddi bir tırmanışa işaret ediyor.

Yaşanılan bu düşüşler Bitcoin’in 15.000 dolar seviyesinden 14.400 dolar seviyesine düşmesi ve ortaya çıkan satış baskısı nedeniyle gerçekleşti. Bu hareketin yarattığı rüzgar, altcoin’leri de doğrudan etkiledi diyebiliriz. Ancak Ethereum, yaşanılan bu düşüşten sonra tüm kayıplarını sildi ve teknik açıdan eskisinden de daha güçlü görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x