Yükleniyor...

Popüler Analist, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’i (BTC) Geçebileceğine İnanıyor

Coin Bureau'nun sahibi ve Guy ismiyle tanınan kripto para analisti, Ethereum'un (ETH) neden Bitcoin'den (BTC) daha büyük bir piyasa değerine ulaşma şansı olduğunu açıkladı.

eth 1

Coin Bureau’nun sahibi ve Guy ismiyle tanınan kripto para analisti, Ethereum’un (ETH) neden Bitcoin’den (BTC) daha büyük bir piyasa değerine ulaşma şansı olduğunu açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü analist yayınladığı yeni videosunda, DeFi alanının geleneksel finansal araçlarından daha üstün getiri arayan yatırımcıları çekme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

DeFi’nin büyük ölçüde Ethereum’a bağlı olduğu göz önüne alındığında, analist, merkezi olmayan finans protokollerinin benimsenmesindeki olası artışın, Ethereum’u piyasadaki en büyük kripto haline getirme yolunda hızlandırabileceğini söylüyor.

Analist potansiyel tetikleyicilerin, Ethereum blokchain’i üzerinde çalışan ve alacağı güncellemeler ile daha verimli hale gelmesi beklenen diğer akıllı sözleşme platformları olabileceğini söylüyor.

“Bu güncellemeler tamamlandığında, bu akıllı sözleşmeli kripto para birimlerine olan talep bir nedenden ötürü tavan yapacak: DeFi. En basit DeFi protokollerinde bile bulabileceğiniz getiriler, şu anda herhangi bir merkezi finansal sezginin size sunabileceğinden çok daha yüksektir. Büyük ve küçük yatırımcılar enflasyondan doğan baskıyı hissediyorlar. Bu yüzden kurumsal yatırımcılar DeFi’a yığılıyor.

Bitcoin hash oranı çöküşünün ardından yaralarını sararken, Ethereum bundan pek etkilenmedi ve DeFi da aynı şekilde sabit kaldı”

Yakından takip edilen kripto fenomeni, Ethereum’un Bitcoin’i geçme konusunda iyi bir şansı olduğunu söylüyor. Ayrıca bunun gerçekleşmesini sağlayabilecek. bir katalizörü de belirtiyor.

“Bunlar gibi genel kullanıcı benimsemesi ve diğer faktörler nedeniyle, bir sonraki boğa rallisinde Ethereum’un Bitcoin’i piyasa değeri ile geçtiğini görmemiz oldukça olası. Ethereum, Bitcoin’den önce borsada fon olarak işlem görürse bu daha kolay gerçekleşebilir”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x