Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Popüler Analist Hem Uyarıda Bulundu Hem de Altcoin Sezonu İçin Tarih Verdi

Popüler Analist Hem Uyarıda Bulundu Hem de Altcoin Sezonu İçin Tarih Verdi

ABONE OL:google-news
StormGain

Kripto para stratejisti Michaël van de Poppe, yatırımcıların kaçırma korkusuna (FOMO) direnmeleri gerektiğini söyledi.

CoinGecko’ya göre, Ethereum son yedi günde %18 değer kazanırken, XRP aynı dönemde %115 oranında yükseldi. Piyasa düzelmeye başladığında Van de Poppe, tüccarların sabırlı olması gerektiğini açıkladı. “Bunu tweet atmam gerektiğini hissediyorum, çünkü çok sayıda insanın bu hissi yaşadığını düşünüyorum. Bu noktada ETH veya XRP gibi şeylerde FOMO hissetmeyin” diyen analist, “Önümüzdeki aylarda kesinlikle daha fazla yükseliş ivmesi gelecek ancak sermaye konusunda koruyucu olun” ifadelerini kullandı.

Ara Zirvelere Yaklaştıkça Gerçekleşiyor

Analist, kripto para piyasasının bir FOMO dönemine girdiğine dair “ağır sinyaller” olduğunu ve bunun genellikle piyasaların ara zirvelerine oldukça yakın zamanda gerçekleştiğini söylüyor. Gerçekleşmemiş karlar, gerçekleşmiş karlar değildir ve sadece pozisyonlarınızı tasfiye ettiğinizde gerçekleşirler. Crypto Michael, şu açıklamaları yaptı:

“Son üç yılda bu pazarda bulunduysanız, yükselen seviyelerin test seviyelerine inmesi gerektiğini biliyorsunuz özellikle de altcoin perspektiflerinden.”

Van de Poppe, altcoin piyasasının önümüzdeki haftalarda dip yapacağını tahmin ediyor. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde, güçlü bir altcoin sezonunun başlamasını bekliyor:

“FOMO ilk cezasını aldı. Bitcoin’in küçük bir düzeltmesi nedeniyle işler çok büyük bir çöküş yaşadı, bu da henüz alt sezonunda olmadığımız anlamına geliyor. Az önce bir rahatlama rallisi gördük ve gerçek alt sezon önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde olacak.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Market

Öne Çıkan Başlıklar