Yükleniyor...

Popüler Analist Hem Uyarıda Bulundu Hem de Altcoin Sezonu İçin Tarih Verdi

Kripto para stratejisti Michaël van de Poppe, yatırımcıların kaçırma korkusuna (FOMO) direnmeleri gerektiğini söyledi

populer analist altcoin sezonu 2021

Kripto para stratejisti Michaël van de Poppe, yatırımcıların kaçırma korkusuna (FOMO) direnmeleri gerektiğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinGecko’ya göre, Ethereum son yedi günde %18 değer kazanırken, XRP aynı dönemde %115 oranında yükseldi. Piyasa düzelmeye başladığında Van de Poppe, tüccarların sabırlı olması gerektiğini açıkladı. “Bunu tweet atmam gerektiğini hissediyorum, çünkü çok sayıda insanın bu hissi yaşadığını düşünüyorum. Bu noktada ETH veya XRP gibi şeylerde FOMO hissetmeyin” diyen analist, “Önümüzdeki aylarda kesinlikle daha fazla yükseliş ivmesi gelecek ancak sermaye konusunda koruyucu olun” ifadelerini kullandı.

Ara Zirvelere Yaklaştıkça Gerçekleşiyor

Analist, kripto para piyasasının bir FOMO dönemine girdiğine dair “ağır sinyaller” olduğunu ve bunun genellikle piyasaların ara zirvelerine oldukça yakın zamanda gerçekleştiğini söylüyor. Gerçekleşmemiş karlar, gerçekleşmiş karlar değildir ve sadece pozisyonlarınızı tasfiye ettiğinizde gerçekleşirler. Crypto Michael, şu açıklamaları yaptı:

“Son üç yılda bu pazarda bulunduysanız, yükselen seviyelerin test seviyelerine inmesi gerektiğini biliyorsunuz özellikle de altcoin perspektiflerinden.”

Van de Poppe, altcoin piyasasının önümüzdeki haftalarda dip yapacağını tahmin ediyor. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde, güçlü bir altcoin sezonunun başlamasını bekliyor:

“FOMO ilk cezasını aldı. Bitcoin’in küçük bir düzeltmesi nedeniyle işler çok büyük bir çöküş yaşadı, bu da henüz alt sezonunda olmadığımız anlamına geliyor. Az önce bir rahatlama rallisi gördük ve gerçek alt sezon önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde olacak.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x