Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Popüler Analist Kazanç Katlama Potansiyeline Sahip Olduğunu Söylediği 7 Altcoin Projesini Açıklıyor

Popüler Analist Kazanç Katlama Potansiyeline Sahip Olduğunu Söylediği 7 Altcoin Projesini Açıklıyor

ABONE OL:google-news

Kripto para trader’ı ve fenomeni Elliot Wainman, 1.000 kat kazanç sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı bir grup altcoin projesini açıklıyor.

Bir Daily Hodl haberine göre Wainman, 218.000 YouTube abonesine, toplam kilitli değerde (TVL) 28.6 milyardan 100 milyar dolar seviyesine ulaşacağına inandığı için DeFi sektörünü iyi bir yükselişin beklediğine inanıyor.

Analist, merkeziyetsiz stablecoin borsası Snowswap (SNOW), likidite aracı Unistake, merkeziyetsiz borsa PancakeSwap (SWAP) ve yield farming protokolü Bao Finance’ın (BAO) da dahil olduğu küçük hacimli DeFi varlıklarının TVL’deki büyümeden nasibini alacağını düşünüyor.

Wainman’ın radarındaki bir başka altcoin, akıllı sözleşme hatası, kripto para borsası saldırıları, stablecoin çökmeleri ve daha fazlasına karşı sigorta sunan bir protokol olan Bridge Mutual (BMI).

Polkadot (DOT) üzerine kurulu bir oracle ve tahmin piyasaları protokolü olan OptionRoom (ROOM) da Wainman’ın listesinde yer alan bir başka altcoin.

“Oracle var, tahmin piyasası var, Polkadot var, hepsi bir arada… Tüm bunlar çok küçük bir piyasa değeri ile ortaya çıkıyor… Tamamen seyreltilmiş piyasa değerlerinin bu 5 milyon dolar ile başladığını görebilirsiniz. Bu dolaşımdaki piyasa değeri değil. Bu onların tüm token’larının tüm değeri…

Mesele şu ki, bir grup büyük projenin birleştirmediği bir dizi özelliğe sahip olmaları ve küçük, çok küçük bir piyasa değerinde piyasaya sürülmeleri.”

Ethereum’a gelince, Wainman, önde gelen akıllı sözleşme platformunun umut vermeye devam ederken, tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktıktan sonra bile daha fazla yükseliş potansiyeline sahip olduğunu söylüyor:

“Ethereum, NFT’ler (non-fungible tokens), DeFi (merkeziyetsiz finans) ve olup biten diğer her şeye rağmen, bundan daha fazla değerinin altında işlem gören başka bir varlık olduğunu iddia etmek zor, özellikle de nasıl biraz daha ölçeklendirebileceklerini anladıklarında… Bana göre ETH, çok ama çok kolay kazanılmış bir para ve tüm altcoin’lerin öncüsü.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar