Yükleniyor...

Popüler Analist: “Mega Boğa’ya Hazırlanın”

Geçtiğimiz hafta, hem lider kripto para Bitcoin hem de altcoinler için oldukça kazançlı bir hafta oldu.

populer analist mega boga ya hazirlanin

Geçtiğimiz hafta, hem lider kripto para Bitcoin hem de altcoinler için oldukça kazançlı bir hafta oldu. Bitcoin önce 17.000 dolar, daha sonra ise 18.000 dolar seviyesini geride bırakmayı başardı. Geçtiğimiz saat itibariyle rekor tazeledi ve 19.000 dolar seviyesine yeniden ulaştı. 

Bitcoin’in sert yükselişinin ardından, Ethereum (ETH), XRP, Stellar (XLM) ve Cardano (ADA) gibi önde gelen altcoinler de yükseliş trendine girdi. Özellikle XRP,  bir haftada %115 artış ile kripto dünyasının en çok konuşulanları arasında kendine yer buldu. Stellar (XLM) %87 kazanım elde ederken, Cardano (ADA) %50, Ethereum (ETH) ise %31 oranında artış yaşadı.

Birçok kripto para analisti, kripto para dünyasında yaşanan bu olumlu hava hakkında yorumda bulundu. Bazıları, boğa piyasası yaşandığı yorumunu yaparken, bazıları ise boğanın henüz gelmediğine inanıyor. Bunlardan biri olan Paradotor’a (@holotaciri) göre, şu an kripto para dünyasının içinde bulunduğu olumlu hava sadece başlangıç. Ünlü kripto para fenomeni Twitter’daki takipçilerine “2021 Mega Boğa’ya hazırlanın” çağrısı yaptı.

Kripto para dünyası yayın saati itibariyle kazanımlarını artırmaya devam ediyor. CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin (BTC) 18.987, XRP 0.6158, Ethereum (ETH) ise 607.47 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner