Yükleniyor...

Popüler Analist Nicholas Merten, Patlamaya Hazırlanan 6 Altcoin Sıralıyor

Kripto para fenomeni ve analisti Nicholas Merten, patlamaya hazır göründüğünü söylediği DeFi sektöründeki en iyi merkeziyetsiz finans (DeFi) altcoin’lerini sıralıyor.

populer analist nicholas merten patlamaya hazirlanan 6 altcoin siraliyor

Kripto para fenomeni ve analisti Nicholas Merten, patlamaya hazır göründüğünü söylediği DeFi sektöründeki en iyi merkeziyetsiz finans (DeFi) altcoin’lerini sıralıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

DataDash kurucusu yeni bir videosunda 426.000 abonesine çok yakında bir DeFi ‘super cycle’ına tanık olabileceğimizi söylüyor.

Trader, piyasadaki birçok DeFi projesi içinden 6 altcoin’i izlediğini söylüyor. Bunlardan özellikle dikkat çektiği ilki türevler projesi dHedge DAO (DHT). Merten, piyasadaki kripto para türev platformları konusunda hevesli olmasa da DHT/BTC konusunda oldukça iyimser olduğunu söylüyor. Analist, ürünü kullandığını ve kişisel olarak yatırım yaptığını söylüyor:

“Türevler, farklı varlıklardan oluşan geniş bir sepettir. Bunlar opsiyon sözleşmeleri, vadeli işlem sözleşmeleri, türevler veya sentetik varlıklar yoluyla belirli varlık sınıflarına veya endekslere ulaşmanızı sağlayan her türlü farklı yöntemdir. Ve dHedge gerçekten harika bir şey yapıyor… Synthetix (SNX) protokolünün üzerine inşa edilen DHT, herkesin bir hedge fonu olmasına izin veriyor ve diğer katılımcıların yatırım yapmasına ve temelde ticareti kopyalamasına izin veriyor. Bu son derece güçlü bir fikir.”

Trader’ın listesindeki bir sonraki altcoin, merkeziyetsiz borsalar (DEX) SushiSwap (SUSHI) ve Uniswap (UNI). Merten, her iki projenin de teknik açıdan ilginç göründüğüne dikkat çekiyor. Merten, Uniswap’a kişisel olarak yatırım yapsa da, SUSHI/BTC’nin Ocak ayında ulaştığı seviyelere kıyasla pazarlıklı bir fiyatta göründüğünü söylüyor.

Merten’in teknik açıdan ilgilendiği bir diğer altcoin de getiri çiftçiliği protokolü yearn.finance (YFI):

“Getiri çiftçiliğini gerçekten umursamıyorum ama genel olarak yearn.finance ve getiri çiftçiliği piyasanın takip ettiği şeyler ve bunlar DeFi’nin bir parçası ve bileşeni… Bu benim için temel bir şey değil. Burada tamamen teknik bir kurulum var. Taban ne kadar uzun olursa, çıkış o kadar büyük olur ve DeFi’da dört aylık yan yana konsolidasyon bana gerçekten ilginç görünüyor.”

Trader’ın listesinde beşinci sırada, Merten’in Bitcoin karşısında hem teknik hem de temel açıdan çekici göründüğünü söylediği 1INCH var. 

1INCH, sadece gas verimsizliği, likidite sorunları veya slippage gibi DEX’leri rahatsız eden birçok sorunu çözmekle kalmıyor, aynı zamanda grafiği de geç yükselişe benziyor. Piyasa değeri de UNI ve SUSHI’ye kıyasla nispeten düşük ve bir milyar doların biraz altında. Altcoin, bu hafta en iyi kripto para borsası Coinbase’e de eklendi.

Trader’ın göz önünde bulundurduğu son altcoin, küçük piyasa değerine sahip Warp Finance (WARP/BTC).

Merten’in proje danışmanı olduğu Warp Finance’ın, ETH veya diğer ERC20 altcoin’leri gibi değişken varlıkları kullanmak yerine likidite havuzu token’larını teminat olarak kullanan ilk protokollerden biri olduğunu iddia ediyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x