Yükleniyor...

Popüler Analist Önümüzdeki Ay Patlama Yapabilecek 5 Altcoin’i Açıkladı

Kripto para trader’ı ve stratejisti Michaël van de Poppe, Eylül ayında yükseliş mitinglerini ateşleyebileceğini düşündüğü ilk beş kripto para birimini açıkladı

Populer Analist Onumuzdeki Ay Patlama Yapabilecek 5 Altcoini Acikladi

Kripto para trader’ı ve stratejisti Michaël van de Poppe, Eylül ayında yükseliş mitinglerini ateşleyebileceğini düşündüğü ilk beş kripto para birimini açıkladı.

Eylül Ayında Patlama Yapması Beklenen 5 Altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir YouTube videosunda, kripto para analisti Crypto Michaël, ikili bir dip oluşturuyormuş gibi göründüğü için Ontology‘ye (ONT/BTC) izlediğini söylüyor ve şunları ekliyor:

“100 günlük ve 200 günlük SMA’nın (hareketli ortalama) üstündeyiz. Son ​​direniş bölgesindeyiz. Bu direnç bölgesini aşarsak, sonraki seviyeler 1.000 satoshi ve 1.200 satoshi’dir.”

Van de Poppe’nin listesindeki bir sonraki kripto para Wanchain (WAN/BTC). Analist, yükseliş hissiyatını korumak için kripto paranın 2.900 ile 3.100 satoshi arasındaki alanı tutması gerektiğini vurguluyor. Wanchain, 4.100 satoshi desteğini ve kırılma direncini elinde tutarsa, trader WAN/BTC’nin 5.000 satoshi ve 6.200 satoshi’yi hedeflemesini bekliyor.

Crypto Michaël, parite yükseliş sinyallerini göstermeye devam ederken Celer Network’ü (CELR/BTC) takip ediyor. Kripto para analisti, kripto paranın şu anda direncinin hemen altında konsolide olduğunu ve paritenin 200 satoshi ve 330 satoshi hedeflerine sıkıştırıp patlamasını beklediğini belirtti.

Van de Poppe’un dikkatini çeken dördüncü kripto para Troy (TROY/BTC). Analist, 55 satoshi civarında kilit desteği tuttuğu sürece paritenin yükselişte kaldığını vurguluyor.

“Troy tutunmayı başarırsa bu çok güzel olur, çünkü bir sonraki ralli bizi 107 satoshi ve 145 satoshi’ye ulaştıracaktır.”

Trader listesindeki son token, iki katından fazla yükseliş potansiyeline sahip olduğu için Curve DAO Token’dir (CRV / BTC).

“2.900 satoshide net bir destek direnci değişimi görmemiz gerekiyor. Bu olursa 4.100 satoshi ve 6.000 satoshi civarındaki seviyeleri test edeceğimizi düşünüyorum.”

Bitcoin ve Ethereum Görünümü

Bu arada Van de Poppe, Bitcoin’in kısa vadede konsolide olmaya devam etmesini bekliyor, ancak boğaları uyandıracak kilit bir seviye tanımlıyor:

“Kısa vadeli direnç bölgesine ulaşıldı. Muhtemelen seviyenin BTC için biraz daha değişken olması bekleniyor. Direnç seviyesini 11.250-11.300 dolar tutarı olarak görmek çok önemli. 11.650 dolar kırılırsa, sanırım sonraki seviye 12.000 dolar olacaktır.”

Ethereum’a gelince, kripto para analisti ikinci en büyük kripto para biriminin 52 haftanın en yüksek seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor:

Ethereum yükselişe hazır gibi görünüyor. Yeni bir yükseliş ETH’yi 500 dolara çıkarabilir.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x