Yükleniyor...

Popüler Analist Para Kazandırabilecek 10 Kripto Para Birimini Açıkladı!

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden analist Tyler Swope, portföyündeki ilk on kripto para birimi seçimini açıkladı

Populer Analist Para Kazandirabilecek 10 Kripto Para Birimini Acikladi

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden analist Tyler Swope, portföyündeki ilk on kripto para birimi seçimini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Büyük bir Bitcoin boğa dalgası ile yılın kapanacağını tahmin eden Swope, son iki aydaki kayıplarına rağmen hala bir Chainlink (LINK) savunucusu olduğunu söylüyor. Merkezi olmayan oracle ağına büyük bir inanan olmaya devam ediyor ve LINK’in HODL için hala bir numaralı seçim olduğunu söylüyor. Analistin portföyünün %40’ını şu anda Chainlink oluşturuyor.

“LINK’i tutmam iki şeye bağlı: LINK ile stake etme hala ufukta ve toparlanma yaşıyor.”

Kripto para trader’ı, çok abartılan Arbitrum Rollup’sun yeni test ağının Chainlink node’ları tarafından çalıştırılacağını belirtiyor. CoinMarketCap‘e göre LINK, Ağustos ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.85 doları görmüştü. Popüler kripto para birimi yazının yazıldığı sırada ise 11.24 dolardan işlem görüyordu.

Portföyünde Bitcoin Var!

Swope’un ikinci HODL seçimi altcoin değil. Swope elinde Bitcoin tutuyor. BTC, portföyün %17’sini oluşturuyor. Ethereum, varlığın Mayıs sonundan bu yana %82’lik fiyat artışının ardından üçüncü sırada yer alıyor. ETH, portföyünün %12’sini temsil ediyor ve analist bu pozisyona ek yapmayı planladığını söylüyor.

Energy Web Token (EWT), Mayıs sonundan bu yana yaklaşık %94 kazanç elde ettikten sonra Swope’un portföyünde dördüncü sırada yer alıyor. Analist, Alman hükümetinin, Almanya’nın enerji piyasası için bir prototip kimlik kaydı oluşturmak için Energy Web ile ortaklık kurduğunu bildirdi. EWT, portföyünün %6’sını oluşturmakta.

REN, %300 Kazanç Sağlamıştı

REN, Mayıs ayı sonundan bu yana yaklaşık %300 kazançla Swope’un beş numarası oldu. Ayrıca portföyünün %6’sını oluşturuyor. Altıncı numara, Mayıs ayından bu yana değer kaybeden ve şu anda portföyünün sadece %5’ini oluşturan Unibright (UBT).

Kusama (KSM), Mayıs sonundan bu yana değerinde %400’den fazla artış sağladıktan sonra analistin yedinci HODL seçimi. Kripto para birimi popüler ismin portföyünün %3’ünü oluşturuyor. Sekiz numara, Rocket Pool (RPL), Mayıs ayından bu yana yalnızca yaklaşık %12 artış gördü. RPL portföyünün %2’sini oluşturuyor. Swope’un dokuzuncu seçimi, portföyünün %1’ini oluşturan XDAI Stake (STAKE) ve onuncu seçimi ise yine %1 oran ile Sora (XOR).


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x