Yükleniyor...

Popüler Analist Patlama Yapacağına İnandığı Sıradaki Altcoin Projesini Açıkladı

Tanınmış kripto para analisti Nicholas Merten, önümüzdeki günlerde değerini ikiye katlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği bir merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığını yakından izliyor.

populer analist patlama yapacagina inandigi siradaki altcoin projesini acikladi 2

Tanınmış kripto para analisti Nicholas Merten, önümüzdeki günlerde değerini ikiye katlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği bir merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığını yakından izliyor.

Bir Daily Hodl haberine göre Merten, yeni bir DataDash bölümünde 378.000 YouTube abonesine, merkeziyetsiz finans borsası Loopring’in (LRC) bir sonraki hamlesine hazırlandığına dikkat çekiyor:

“Teknik anlamda fiyat hareketi iyi görünüyor. Daha düşük tepelerimiz, daha yüksek diplerimiz var, konsolide bir takoza doğru inşa ediyoruz. Buradaki boşluktan geçerken hacim azaldı. Önümüzdeki hafta içinde burada bir kırılma (0.45 dolar) elde edip edemeyeceğimizi, bu direnç çizgisinin üzerinde ve gerçekten burada tırmanmaya başlayıp başlamayacağımızı görebileceğiz. Bu, altcoin döngülerinde aradığınız türden teknik modeller.”

Trader, Loopring’in gelecek vaat eden teknik kurulumuna ek olarak, projenin neden güçlü temellere sahip olduğunu da açıklıyor:

“Loopring, merkeziyetsiz bir borsa veya daha spesifik olarak otomatik bir piyasa yapıcıdır. Sizin ve benim akıllı sözleşmelerle etkileşime girebilmemize ve merkezi bir borsaya ihtiyaç duymadan ve günün herhangi bir saatinde herhangi bir kesinti olmadan işlem yapabilmenize, sahip olduğunuz ilk varlığı başka bir varlıkla takas edip hemen cüzdanınıza alabilmenize ve muhtemelen çoğu borsadan daha düşük ücretler ödeyebilmemize olanak tanır.”

Trader, Loopring’in ikinci katman çözümlerinin uygulanması söz konusu olduğunda önde olduğunu ekliyor:

“ZkRollups’un ne olduğunu bilmeyenleriniz için… Bu, günün sonunda basit, kısa ve isabetli kalmasını sağlayan bir ikinci katman ölçeklendirmedir. Ethereum zinciri dışında çok sayıda hesaplama faaliyeti yapmanızı ve bu durumda maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Genel olarak bu, Loopring gibi bir platformda son derece ucuz işlemler gerçekleştirebileceğiniz ve aynı zamanda Ethereum ağında yer alan aynı varlıklara  sahip olabileceğiniz anlamına gelir.”

Kripto para analisti ayrıca Loopring’de kilitlenen toplam değerin (TVL) de sürekli arttığına dikkat çekiyor:

“Burada kilitlenen toplam değer, yılın başından bu yana artmaya devam etti. Bu üç kattan fazla… Kişisel olarak benim için gerçekten heyecan verici. Genel olarak bu tür bir büyümeyi görmeyi seviyorum. Loopring’e olan güvenimi sürdürmek istiyorsam, bu büyümeyi görmeye devam etmek istiyorum.”

populer analist patlama yapacagina inandigi siradaki altcoin projesini acikladi 1

Merten, DeFi varlığının Şubat ayı başlarında 1 dolara kadar yükselmesini beklediğini ve bunun da şu anki 0.44 dolarlık değerinden yaklaşık %130’luk bir artışı temsil ettiğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner