Yükleniyor...

Popüler Analist Ripple (XRP) Yükselişinin Henüz Sona Ermediğini Düşünüyor

Yakından takip edilen bir kripto para analisti ve trader’ı, XRP için kısa vadeli tahminini güncelledi.

populer analist ripple xrp yukselisinin sona ermedigini dusunuyor

Yakından takip edilen bir kripto para analisti ve trader’ı, XRP için kısa vadeli tahminini güncelledi. Sektörde Credible Crypto olarak bilinen anonim bir analist, attığı bir tweet ile XRP’nin yükselişinin henüz sona ermediğini söyledi.

XRP’nin yaklaşık 0.30 dolardan işlem gördüğü bu ayın başlarında Credible, XRP’nin 0.50 dolar civarında yer alan direnç seviyesine yükseleceğini ve yükseliş rallisine devam etmeden önce ise konsolide olacağını söylemişti.

Analist ayrıca XRP ile ilgili endişeli olan kişilerin 0.45 – 0.50 dolar seviyesini beklemesi gerektiğini ve bu seviyenin aşılması halinde oranların çok daha yüksek olacağını söylemişti.

XRP Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşmaya Hazır

Uzun vadede Credible, XRP’nin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı dava esnasına bile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya hazır olduğuna inanıyor:

“XRP’nin, davanın durumuna bakılmaksızın tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasını bekliyorum. Elbette, bir anlaşma harika olur ve muhtemelen fiyat yükselişini hızlandırır, ancak XRP’nin davanın çözülmesini ‘bekleyeceğini’ düşünmüyorum. Bana göre talep, ABD dışında güçlü kalıyor.”

SEC, Ripple’ın XRP’yi yasadışı bir şekilde yıllarca bir menkul kıymet olarak sattığını ve San Francisco merkezli şirketin, şirketlere sınır ötesi ürünlerini kullanmaları için ödeme yaptığını iddia ediyor.

Üçüncü sıraya yeniden yükselen XRP, 24 saat içinde %40’ın üzerinde bir kazanım elde etmesinin ardından topluluğun dikkatini çekti. 0.40 dolara ulaşmasının ardından XRP, yükselişini hızlandırdı ve 0.66 dolara kadar yükseldi. XRP yayın saati itibariyle, CoinGecko verilerine 0.57 dolar seviyesinden işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x