Yükleniyor...

Popüler Analist, Son Bitcoin (BTC) Düşüşü Hakkında Konuştu

Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden analist ve fenomen Michael van de Poppe son Bitcoin (BTC) düşüşü hakkında konuştu.

populer analist son bitcoin btc dususu hakkinda konustu

Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden analist ve fenomen Michael van de Poppe son Bitcoin (BTC) düşüşü hakkında konuştu. 

Lider kripto para birimi Bitcoin, bugün 60.000 dolar denemesinin başarısız olmasının ardından, %5 oranında düşüş yaşadı. 56.000 dolara kadar gerileyen Bitcoin, daha sonra bir miktar toparlanma yaşayarak 57.000 dolar seviyesini geri almayı başardı. Bitcoin ile birlikte birçok önde gelen altcoin’de de kayda değer düşüşler yaşandı. 

Önde gelen analist, bu düşüş ile birlikte piyasada yaşanan panik hakkında konuştu. Bazı insanların yaşanan düşüşler karşısında korkuya kapıldığı söyleyen analist, düzeltmelerin sağlıklı ve organik olduğunu bir kez daha hatırlattı. Van de Poppe attığı tweet ile şunları söyledi:

“Bazı insanların bu #Bitcoin ve #altcoin düşüşünden korktuğunu görüyorum.

Evet, altcoin’ler korelasyonlar nedeniyle $BTC’den daha fazla düşüyor.

Ve düşüşler birikim yapmak için harikadır. 

Düzeltmeler sağlıklı ve organik hareketlerdir. 

Grafiklere odaklanmayı bırakın ve rahatlayın.

Hala boğadayız.”

Önde gelen analist, uzun zamandır Mart ayının düzeltmelere eğilimli doğası hakkında birtakım açıklamalarda bulunuyor. Analist ayrıca, Mart ayının kripto para piyasaları için ‘zayıf’ bir ay olduğunu da ekliyor. 

Bitcoin (BTC) yayın saati itibariyle 57.467 dolar seviyesinden işlem görüyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x