Yükleniyor...

Popüler Analist Tarih Verdi: Bitcoin (BTC) 40 Kat Artacak

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin boğa piyasası döngülerinin kırılmasının, önde gelen kripto para biriminin bir sonraki aşamada nereye gideceğini gösterebileceğini söyledi.

boğa bitcoin scaled

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin boğa piyasası döngülerinin kırılmasının, önde gelen kripto para biriminin bir sonraki aşamada nereye gideceğini gösterebileceğini söyledi.

Bitcoin Boğa Koşusu 1400 Gün Sürecek

CryptoWolf, Twitter’daki 18.600 takipçisine, gerçekleşen her bir BTC boğa koşusunun öncekinden daha uzun sürdüğünü söylüyor. Analist, tarih ve rakamları saydıktan sonra, Bitcoin’in 2018 Aralık ayında 3.220 ABD Doları tutarındaki başlangıç dip fiyatından yaklaşık 1400 gün sonra yani Aralık 2022’de bir sonraki zirveye ulaşacağına inanıyor.

Yatırımın geri dönüşüyle ​​ilgili olarak, BTC’nin 40 kat büyüyeceğini ve bununda Bitcoin fiyatını 120.000 dolar civarında bir zirveye taşıyacağını söyledi.

Ripple ve XRP Haberleri

Çevrimiçi kiralama pazarı olan Omni’nin kapatıldığı bildiriliyor. TechCrunch raporuna göre, San Francisco merkezli şirket ölçeklendirmenin çok zor olacağına karar verdi. Omni, insanların fiat veya kripto karşılığında ikinci el eşyaların satarak para kazanabilecekleri küresel bir pazar oluşturmayı hedefliyordu. Ripple’nin bağış toplama kolu Xpring’den yatırım alan ilk şirketlerden biriydi. Şirket, Ağustos ayında XRP Defterinde bir validator başlattı.

Litecoin Haberleri

BitInfoCharts’a göre, Litecoin’in hash hızı düşmeye devam ediyor.

Metrik, ağa güç veren madencilerin şu anda kuleleri kapatmaya karar verdiklerini gösteriyor. LTC madenciliğinin karlılığı, halving (yarılanma) yaşanmasıyla Ağustos ayında yüzde 51 oranında düştü ancak sonra tekrar istikrar kazandı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x