Popüler Analist Uyardı: Bitcoin (BTC) 1 Milyon Dolara Giderken Sıfırlanabilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analist Uyardı: Bitcoin (BTC) 1 Milyon Dolara Giderken Sıfırlanabilir

Kriptoda bir başka vahşi yıl yaklaştıkça, analist ve ekonomist Alex Krüger, yatırımcıları uzun vadeli Bitcoin'e yatırım yapmanın potansiyel tuzaklarını fark etmeleri için uyarıyor.

Bitcoin btc sıfırlanabilir

Kriptoda bir başka vahşi yıl yaklaştıkça, analist ve ekonomist Alex Krüger, yatırımcıları uzun vadeli Bitcoin’e yatırım yapmanın potansiyel tuzaklarını fark etmeleri için uyarıyor.

Bitcoin (BTC) 10 Yıl İçinde 1 Milyon Dolara Ulaşabilir

Bu yılın başlarında kurumsal kripto velayet platformu Xapo’nun kurucu, BTC’nin yedi ila on yıl içinde 1 milyon dolara ulaşacağına dair tahminde bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ancak Vence Casares, tahminlerini, portföyünün çoğunu Bitcoin’e yatırmanın çok riskli olduğunu ve bu yatırımları kaybetme riski yüksek olduğundan “% 1’e kadar ama daha fazla değil” tahsis edilmesini öneren bir uyarı ile yayınladı.

Bitcoin heyecan verici bir deney, ama yine de sadece bir deney. Bu nedenle, hala başarısız olma ve değersiz hale gelme şansı var. Benim görüşüme göre, Bitcoin’in başarısız olma şansı en az %20’dir.

Ancak, 10 yıl kesintisiz çalıştıktan sonra, 60 milyondan fazla kullanıcı ile ayda 1 milyondan fazla yeni kullanıcı ekleyerek ve dünya çapında günde 1 milyar dolardan fazla hareket ederek başarılı olma şansına sahip. Benim görüşüme göre bu başarı şansı en az %50.

Bitcoin (BTC) Kesilmek İçin Beslenen Hindi

Krüger, geçmiş performansın gelecekteki sonuçların göstergesi olmadığını, bu yüzden istatistikçi, eski opsiyon trader’ı ve risk analisti Nasim Taleb’in ünlü bir grafiğini hatırlamanın önemli olduğunu söyledi.

Grafik, Şükran gününden önceki güne kadar, her gün yiyecek verilen bir hindi hayatını çiziyor. Yani kurban bayramına kadar beslenen kurbanlığı temsil ediyor. Analist, Bitcoin’inde yeterli hacme ulaştığında sıfırlanabileceğini öne sürüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x