Yükleniyor...

Popüler Analist Uyardı: Bitcoin (BTC) Bu Seviyeleri Görürse XRP İçin Felaket Olur!

Bir kripto para analistinin Bitcoin (BTC( ve XRP ile ilgili ciddi uyarıları kripto para topluluğunda orman yangını gibi yayılıyor.

btc xrp bitcoin

Bir kripto para analistinin Bitcoin (BTC( ve XRP ile ilgili ciddi uyarıları kripto para topluluğunda orman yangını gibi yayılıyor.

Bitcoin Toparlanma Sonrası Düşüş Yaşayabilir

Sektörde Magic olarak bilinen analist, Twitter’daki 30.600 takipçisine, Bitcoin’in kısa ömürlü bir toparlanmayla yükseliş trendinde olabileceğini söyledi. Ancak Magic, yükselişin ardından omuz-baş-omuz formasyonunun tamamlanmasıyla eğilimin dramatik bir şekilde tersine döneceğini ve bunun çöküşün başlangıcı olabileceğini düşünüyor.

Analist, düşüşün kripto para piyasalarında derin kayıplara neden olacağını ve bu sürecin XRP’nin çöküşüne yol açacağını söyledi. Analist görüşlerini şu şekilde açıkladı:

XRP’yi ne kadar çok sevsem de (tüm kripto paralar arasında en yüksek riskli olduğuna inanıyorum), BTC şu an beklediğim gibi 1.000 dolar seviyelerine düşerse, XRP’nin aynı anda 0,03 dolara kadar düşebileceğini düşünüyorum. Bunu bildirmekten nefret ediyorum, ancak BTC 1.000 dolara düşerse çizelgelerin XRP için önerdiği şey budur.

Ripple’ın XRP Olmadan Kurduğu İş Modeli Şüpheli

Magic ayrıca XRP’nin ihraççısı Ripple müşterilerinin ödemeler için dijital varlığı kullanmaları gerektirmiyorsa o zaman XRP’yi daha iyi bir konuma getirmek için çalışmalılar diyerek Ripple’ın iş modelinden kuşku duyduğunu açıkça ifade etti:

XRP ile ilgili olarak, Ripple’ın XRP olmadan başarılı bir iş modeli kurması beni rahatsız ediyor. Müşterileri sınır ötesi ödemeler için ODL kullanmaya zorlayabilirler ve müşteriler XRP’siz sınır ötesi Ripple çözümlerinden faydalanabilirler. İyi bilinen bir gerçek, sadece hoşuma gitmedi. Bunun dışında Ripple ve XRP’nin büyük bir hayranıyım ve piyasadaki en iyi projelerden birine sahip olduklarını düşünüyorum.

Bu arada, Bloomberg tarafından yapılan yeni bir analiz Bitcoin’in kısa vadede 8.000 dolara ulaşacağını öngörüyor. Öngörü tipik Hareketli Ortalama Yakınsaması/Iraksaması (MACD) kullanan ve artan volatiliteyi tespit etmeye çalışan GTI VERA Convergence Divergence göstergesine dayanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x