Yükleniyor...

Popüler Analist Willy Woo: Bitcoin (BTC) ve Altın Hakkında Açıklamalarda Bulundu

15 Temmuz Perşembe günü, önde gelen on-chain analisti Willy Woo, Bitcoin'i “dijital altın” olarak adlandırarak övmeye çalışan kişilerin lider kripto para birimini kötüye kullandıklarına inandığını öne süren bazı yorumlar yaptı.

altin bitcoin

15 Temmuz Perşembe günü, önde gelen on-chain analisti Willy Woo, Bitcoin’i “dijital altın” olarak adlandırarak övmeye çalışan kişilerin lider kripto para birimini kötüye kullandıklarına inandığını öne süren bazı yorumlar yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Woo, Bitcoin’in altının dijital bir versiyonu gibi olduğu için daha iyi bir altın değer deposu olmadığını düşünüyor, çünkü daha çok merkezi olmayan dijital altın gibi. Ve Woo, aşağıdaki tweet’te bu ademi merkeziyetçiliğin neden önemli olduğunu şöyle açıklıyor:

“Bitcoin dijital altın mı? Altın BAŞARISIZ. Altın Standardı başarısız oldu. Altının başarısızlığı fiat’a yol açtı. Neden? Merkezileştirildi. Hükümetlerin altınları bittiğinde, para altından ayrıldı ve bizim itibari paramız oldu. Bitcoin merkezi olmayan altındır, altının başarısızlıklarını ortadan kaldırır.”

Ve bir yorumcu, en azından altının var olması için madencilere güvenmediğini söylediğinde Woo, bunun bir sorun olmayacağını çünkü ekonomik teşviklerin bir Bitcoin madencisinin istifa etmesi durumunda diğer insanların hızla o konuma gelmesini sağlayacağını söyledi.

Kripto para analisti ve gazeteci Joseph Young bugün erken saatlerde, Bitcoin’in bu yıl %50 fiyat düzeltmesine maruz kalmasına rağmen, yılın başından bugüne kadarki dönemde altından %15 daha iyi performans gösterdiğini söyledi.

Mart ayının sonlarında Woo, Real Vision’ın “Kripto Toplama” etkinliğinin üçüncü gününde Laura Shin tarafından düzenlenen bir panelde Bitcoin hakkında bazı ilginç ve süper yükseliş tahminlerde bulundu.

Woo, kripto borsalarından BTC çıkışlarını izleyerek, ileride bir Bitcoin arz krizinin olduğunu görmenin kolay olduğunu söyledi. Woo, hala BTC’nin inanılmaz derecede ucuz olduğunu düşünüyor ve Bitcoin’in piyasa değerinin sonunda altının piyasa değerinden (şu anda 10 trilyon dolar civarında olan) çok daha yüksek olmasını bekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x