Yükleniyor...

Popüler Analist: “XRP’yi Bu Seviyelerden Satın Almak Bir Nimet”

Kripto yatırım şirketi Kenetic Capital'den bir yönetici, XRP'nin yıl sonu rallisinin tek bir basit faktörle beslendiğini söyledi.

XRP ripple

Kripto yatırım şirketi Kenetic Capital’den bir yönetici, XRP’nin yıl sonu rallisinin tek bir basit faktörle beslendiğini söyledi. XRP hakkında konuşan başka bir analist ise rallinin ardından yaşanan düzeltmenin bir alım fırsatı olduğunu dile getirdi.

Kenetic Capital’den Jehan Chu, 12 Aralık’ta gerçekleşmesi planlanan Spark Token airdrop’unun, kripto para birimini 19 Kasım’da 0,30 dolardan 0,76 dolara yükselen bir perakende satın alma patlamasını tetiklediğini söyledi. Chu, Daily Express’e XRP sahiplerine Spark adlı yeni bir yönetim token’ı verecek olan airdrop’un önde gelen kripto para birimini uykudan uyandırdığına inandığını söyledi:

“Yaklaşan airdrop, XRP boğa piyasasını güçlendiriyor ve en büyük kripto para topluluklarından birini çılgınlığa sürüklüyor. XRP’nin akıllı sözleşme aracı olan Flare’nin yakında piyasaya sürülmesiyle birlikte ikili, Ethereum’un merkezi olmayan finans ve merkezi olmayan uygulamalardaki hakimiyetine meydan okumaya çalışacak.”

XRP, o zamandan beri Bitcoin fiyatındaki düşüşle beraber altcoin piyasasını izleyerek geri çekildi. CoinMarketCap’e göre kripto para birimi, yayınlandığı sırada 0.55 dolardan işlem görüyordu.

“1 Dolara Ulaşabilir”

Sınır ötesi ödeme platformu PlasmaPay’in CEO’su Ilia Maksimenka, XRP’nin geniş piyasa dönüşünden önce 1.00 dolara ulaşma yolunda ilerlediğini söyledi.

Popüler anonim analist Credible Crypto ise mevcut düzeltmenin bir satın alma fırsatı olduğuna inandığını ifade etti. Ünlü isim şu ifadeleri kullandı:

“XRP’yi 0,38 ile 0,55 dolar arasında herhangi bir yerden satın alabilmek bir nimet. Bu şans varken en iyisi onu almaktır. Bu aralığın alt ucunu alacağımızın garantisi yok, bu yüzden dolar ortalama maliyetinin düşmesi en iyi seçenek.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner