Yükleniyor...

Popüler Analist: “Yearn.finance (YFI) Potansiyel Olarak Düşüş Eğiliminde”

Hiç şüphesiz Yearn.

populer analistten yearn finance aciklamasi geldi

Hiç şüphesiz Yearn.finance (YFI) son günlerin en değişken kripto parası ünvanını elinde tutuyor. TradinView tarafından sağlanan verilere göre, YFI son dört gündür 8.000 dolarlık bir aralıkta işlem görüyor.

19.000 dolarlık yüksek seviyesinden çıktıktan sonra, kısa sürede 15.000 dolar seviyesine düşen YFI, daha sonra yeni bir sıçrama yaşayarak 18.000 dolar seviyesine tekrardan yükseldi. Yazım itibari ile YFI, 16.867 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Makro ölçek düşünüldüğünde 15.000 dolar seviyesi YFI için çok önemli bir seviye olarak kabul ediliyor, ancak devam eden yardım rallisinin devam edip etmeyeceği konusunda, kripto para topluluğunda farklı görüşler hakim.

Yearn.finance, iki kritik teknik seviye olan 12.000 dolar ve 15.000 dolar seviyesini kırmış olmasına rağmen, kripto para analisti Sean Nance’e göre, yaşanan bu yükselişte yeterli alıcı bulamayan YFI’in yükselişi devam etmeyecek.

Twitter üzerinden bir grafik paylaşan ünlü analiste göre, YFI yükselirken CVD oranın daha düşük olması ve bununla birlikte düşüş eğiliminin de devam etmesi, kripto paranın açık faiz metriğinin düşüş içerisinde olduğunu ve yaşanan son yükselişte bile hiçbir vadeli işlemin olmadığını gösteriyor.

Ekran Resmi 2020 10 12 01.28.46

Nance’e göre YFI’nin 5 dakikalık mum grafiği 14.000 dolar seviyesine doğru hareket edecek ve ardından son günlerin popüler kripto parası potansiyel olarak daha da düşüş yaşayacak.

Yearn.finance’ın teknik zayıflığı, proje kurucusu Andre Cronje’nin projeden ayrıldığına dair söylentilere itiraz etmesine rağmen devam ediyor. Tepe noktadan alım yapan birçok yatırımcı şimdi popüler kripto parada trendin hangi yöne doğru olacağını merakla takip ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner