Yükleniyor...

Popüler Analist, Yılın En Çok Gelecek Vaat Edeni Olacağına İnandığı Küçük Altcoin Projesini Açıkladı

Coin Bureau'nun anonim sunucusu, özellikle düşük hacimli bir altcoin’in yükselişe geçeceğini düşünüyor.

populer analist yilin en cok gelecek vaat edeni olacagina inandigi kucuk altcoin projesini acikladi

Coin Bureau’nun anonim sunucusu, özellikle düşük hacimli bir altcoin’in yükselişe geçeceğini düşünüyor.

Analist ve trader olan Coin Bureau, yeni bir videosunda 435.000 abonesine bir kimlik toplama protokolü olan Litentry’nin (LIT) dikkate değer bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna inandığını söylüyor:

“Küçük hacimli altcoin cevherlerinin peşine düştüğümde, aradığım birkaç şey var, bir araya geldiğinde para kazanma şansını önemli ölçüde artıracak faktörler.

Bunlar, iyi desteklenen bir token’a sahip daha az doygun bir ekosistemde inşa edilirken, acil bir problemi çözme, bunu ilk yapanlardan biri olma gibi faktörleri içeriyor. Ve son zamanlarda bulduğum ve bu kriterleri karşılayan en umut verici projelerden biri de Litentry.”

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre 186. sıradaki altcoin LIT, son yedi günde %23.7 düşüşle 8.69 dolardan işlem görüyor. Protokol, Substrate üzerine inşa edildi ve projenin Lite Paper’ına göre “merkeziyetsiz tanımlayıcı (DID) toplama, doğrulama ve kredi hesaplama/derecelendirme” gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

Coin Bureau analisti, projenin DeFi’daki bir eksikliği giderdiğini söylüyor:

“Beni Litentry’ye gerçekten çeken şey, merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında çözdükleri sorundu. Herhangi bir ekosistemde benzer kimlik temelli doğrulamalar sunan bir proje görmemiştim veya duymamıştım.

Cüzdan adreslerinin benzersiz kimliğini doğrulayabilmek, DeFi’nin eksik bir yönüydü ayrıca merkezileştirilmiş finansın dayandığı diğer birçok hizmeti sunuyor.”

Analist, Polkadot ile bir ilişki kurmaya yönelik olduğu için projede özellikle yükselişe geçeceğine inanıyor:

“Bunun Polkadot’ta parachain olarak başlatılacak bir proje olduğunu düşünmelisiniz. Burada ne kadar talep potansiyeli olduğunu anlamak için Polkadot tabanlı projelerin heyecanına bir göz atmanız yeterli.

Polkadot’a dayalı DeFi token’larının, 2020’de Ethereum ekosisteminde gördüklerimize benzer bir fiyat takdiri görebileceğine dair artan bir his var. Buna inanıp inanmamanız önemli. Piayasa buna inandığı sürece, fiyat ivmesinin artması muhtemeldir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x