Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Bitcoin (BTC) 17 Bin Dolara Çıkabilir

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), önceki gün yaşadığı yükseliş momentumunu sürdürmeye çalışıyor.

bitcoin 17 bin dolara çıkabilir

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), önceki gün yaşadığı yükseliş momentumunu sürdürmeye çalışıyor. Bilindiği üzere Ethereum (ETH) ve diğer altcoin’lerde yükselişler yaşandı. Analistler buna bağlı olarak BTC’de de bir ralli bekliyor.

Popüler analist Ethereum Jack (@BTC_JackSparrow),  Bitcoin’de yeni bir yükseliş dalgasının yaşanabileceğini dile getiriyor. Analist, lider kripto para birimiyle alakalı olarak şu ifadeleri kullanıyor:

“Alt dipten satın alım yapan balinalar makul miktarda ‘19/20 birikimi yapıyor. Benim yılın geri kalanı için Bitcoin tahminim parabolik ralli yaşanması ve 17 bine ulaşılması yönünde. Ardından tekrar 10 bin 500 dolara düşüş yaşanabilir. Bunun devamında ise ATH görülebilir.”

9 Bin 700 Dolar Seviyesi Kırılmalı

Bir diğer analist Josh Rager ise Bitcoin’in yükselmesi için önce 9 bin 700 dolarlık seviyeyi kırması gerektiğini dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner