Popüler Analiste Göre Bitcoin Dışında Bu 2 Altcoin Yatırımcısının Cebini Dolduracak • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Bitcoin Dışında Bu 2 Altcoin Yatırımcısının Cebini Dolduracak

Bitcoin ve altcoin konusunda başarılı analizlere imza atan Crypto Michael, iki altcoin’in önemli seviyelere ulaşabileceğini ifade etti.

Populer analiste gore bu 2 altcoin yatirimcisinin cebini dolduracak bitcoin

Bitcoin ve altcoin konusunda başarılı analizlere imza atan Crypto Michael, iki altcoin’in önemli seviyelere ulaşabileceğini ifade etti.

Kripto para topluluğu arasında yaygın olarak takip edilen kripto analisti ve tüccar Michaël van de Poppe, iki altcoinin büyük kazançlar sağlamak için hazırlandığını açıkladı. Crypto Michaël yeni açıklamasında hem Curve Dao Token (CRV) hem de Swipe (SXP) için büyük patlamaların gelebileceğini ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinMarketCap’e göre CRV, Ağustos ayı ortasında yaklaşık 12 dolardan hayatına başlamış olan Curve platformu için bir yönetim token’ıdır. CRV’nin o zamandan beri fiyatı düştü ve yazının yazıldığı sırada 0.98 dolardan işlem görüyordu. Analist, kripto para biriminin 1,65 dolar seviyesini kırması durumunda, buradan bir sıçrama yapabileceğini ve 2,22-2,70 dolara ulaşabileceğini söylüyor.

CRV ile Beraber SXP de Yükselişe Geçebilir

SXP, Swipe Network’e ve cüzdan uygulamasına güç sağlayan bir token’dır. CoinMarketCap’e göre, Ağustos ayı ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5 dolara çıkan token, daha sonra düşüş yaşadı ve yazının yazıldığı sırada 1.31 dolardan işlem görüyordu.

Van de Poppe, Swipe’ın yeni bir boğa döngüsüne başlamadan önce potansiyel olarak 1 dolar civarında hareket edeceğini söylüyor. Analist daha yüksek yükseklere ve daha düşük düşüklere ulaşmaya başladıktan sonra kripto para biriminin patlayacağını ve 3,00 doları hedefleyeceğini tahmin ediyor.

Bitcoin Mevcut Seviyelerde Tutunuyor

Trader ayrıca, Bitcoin’in mevcut fiyat seviyelerinde tuttuğunu da belirtti. BTC, yazım sırasında 10 bin 687 dolardan işlem görüyordu. Cryto Michael, Bitcoin’in de yükseleceğini belirterek, şunları söyledi:

“Bitcoin, dolar biraz yavaşlarsa 10.700-10.800 dolarlık alanları ve belki de 11.200-11.400 dolarlık alanları test etmeye hazır görünüyor.”

Bilindiği üzere ünlü analist daha önce 2020’nin ilk çeyreğinde yaşanan altcoin sezonu hakkında doğru tahminlerde bulunmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Levent
Levent
3 yıl önce

Bırakın şu face haberleri milleti gaza getirdiniz ve batırdınız

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x