Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Bu 8 Altcoin Patlama Yapabilir

Altcoin Daily kurucusu ve kripto para trader’ı Austin Arnold, bu yıl patlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği 8 altcoin projesini açıklıyor.

populer analiste gore bu 8 altcoin patlama yapabilir

Altcoin Daily kurucusu ve kripto para trader’ı Austin Arnold, bu yıl patlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği 8 altcoin projesini açıklıyor.

Arnold’un listesinin başında lider akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) bulunuyor. Trader, Ethereum arzının %2’sinin tek bir günde borsalardan çekildiğini gösteren ViewBase’den alınan verilere dikkat çekiyor. Bu yatırımcıların ETH’yi özel cüzdanlara taşıdığının bir işareti.

Arnold’un radarında, üç blue chip (doğal karlılık mekanizmalarına sahip, finansal olarak istikrarlı varlıkları tanımlamak için kullanılan kavram) merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi yer alıyor. Kripto para stratejisti, son birkaç ayda DeFi’da kilitlenen toplam değer yükselirken, eşler arası lending protokolü Aave’yi, borrowing ve lending platformu Compound’ı (COMP) ve stablecoin yönetişim token’ı Maker’ı (MKR) takip ettiğini söylüyor.

“DeFi lending platformları, son üç ayda kilitlenen toplam değerlerine 6.32 milyar dolar ekledi. Bu varlıkların fiyatları henüz tüm zamanların en yüksek seviyesinde olmasa da, gerçek faydaya, yaptıkları işleve bir göz atarsanız, her ay büyüyorlar. Aslında, özellikle Maker için, Maker DAO bir hafta içinde %127 artışla ilk 10 en aktif DApp arasında yer alıyor. Maker DAO’nun kullanıcıları ve hacmi de arttı, yedi günlük kullanıcılar %7, yedi günlük iş hacmi ise %70 arttı.”

Beşinci sırada, Arnold’un şu anda son derece dikkat çekici olduğunu söylediği Ethereum (ETH) rakibi Polkadot (DOT) yer alıyor.

“DOT, bu döngünün en sıcak paralarından biri… Kısa vadede, ara vadede Polkadot’un yükselmeye devam etmesini bekliyorum.”

Altıncı sırada, Compound tabanlı lending ve borrowing DApp’i Cream Finance (CREAM) yer alıyor. Arnold, Cream’in DApp için çok büyük olma potansiyeline sahip yeni bir işlevselliğe sahip olduğunu belirtiyor.

“Şuna bir bak. Bana bunun önemli olup olmadığını soruyorsunuz ‘Kısa süre önce Yearn ekosistemiyle birleşen bir lending protokolü olan The Cream Finance projesi, Iron Bank özelliğinin yakında piyasaya çıkacağını duyurdu… [Cream’s Iron Bank], kurumsal borcun bir merkeziyetsiz finans eşdeğeri yaratma girişimidir. Perşembe günü yayımlanan duyuru, 70 milyar dolar değerindeki geleneksel finans alanında eşler arası lending piyasasının, ödenmemiş kredilerde 10 trilyon dolar olan kurumsal kredi dünyasına kıyasla nasıl sönük kaldığını açıklıyor…

Peki neden önemli? Çünkü faiz oranlarının sıfır veya negatif olduğu bir dünyada, Cream Finance’te harika bir getiri elde edebilirsiniz.”

Yedi numarada, yield aggregator platformu olan yearn.finance (YFI) yer alıyor. Arnold, YFI’nin varlık sahipleri için yeni bir teklif ortaya koyduğu gibi yükselmeye başladığını söylüyor.

Sekiz numarada, Arnold’un listeye dahil ettiğini ancak neden dahil ettiğini unuttuğunu söylediği blokzinciri ölçeklenebilirlik platformu Matic Network (MATIC) yer alıyor.

Arnold’un listesindeki son kripto para ise Bitcoin (BTC). Kripto para trader’ı, BTC’nin mevcut fiyat seviyesiyle hala “hayat değiştiren servet” için harika bir alım olduğunu söylüyor:

“Burada aptallık etmeyelim. Bitcoin (BTC) kelimenin tam anlamıyla internet altınıdır. Bu paranın ne yaptığına bir bakın ve sadece bir tane var. Bitcoin, başka bir şüpheciyi inanana dönüştürebilir. Milyarder yatırımcı Howard Marks, şüpheci bakış açısını değiştirmesi gerektiğini kabul ediyor. Başka kaç milyarder benzer şekilde hissediyor?”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x