Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Bu Altcoin Patlamaya Hazırlanıyor!

Popüler kripto para analisti Crypto Messiah, kendisine merkezi olmayan finansın (DeFi) sevilen token’ı yearn.finance’ın (YFI) performansını hatırlattığını söylediği yeni bir kripto para biriminden bahsetti.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram...

altcoin

Popüler kripto para analisti Crypto Messiah, kendisine merkezi olmayan finansın (DeFi) sevilen token’ı yearn.finance’ın (YFI) performansını hatırlattığını söylediği yeni bir kripto para biriminden bahsetti. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analist, Hakka Finance’in (HAKKA) süper bir biçimde yükselişe geçeceğini ve şu anki fiyatını %910 civarında artmaya hazır olduğunu söyledi. HAKKA, yazının yazıldığı sırada 0,093 dolardan işlem görüyordu. Analist şu ifadeleri kullandı:

“0.16 dolar, 0.17 dolara kadar oldukça pürüzsüz. Sanırım bu bölgede biraz daha dirençle karşılaşacağız, biraz daha satış yapacağız. Orada Hakka menzilini görmek ilginç olurdu. Nihayetinde Hakka’nın bir noktada buraya gelip 1.00 dolara yakın test yapabileceğini düşünüyorum.”

YFI’nın Ayak İzlerini Takip Edebilir

Hakka Finance, HAKKA token tarafından yönetilen bir dizi ürüne sahip bir DeFi ekosistemidir. Crypto Messiah, Hakka’nın yearn.finance’ın ayak izlerini takip etme potansiyeline sahip olduğunu vurguluyor.

Bu yılın ikinci yarısında, YFI Temmuz ortasında 31,65 dolara düştükten ve Eylül ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 43.678 dolara yükseldikten sonra yükseliş parabolik hale geldi ve yaklaşık iki ayda %137.000’in üzerinde bir artış yaşadı.

HAKKA/ETH’ye gelince, trader paritenin büyük kazançlar elde etme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

“HAKKA, şu anda Ethereum‘a karşı gerçekten çok iyi görünen bir şey. Burada bir süre bu yatay aralıkta olduğumuzu ve nihayet bu aralıktan kurtulmayı başardığımızı görebilirsiniz. Şimdi bu ilk gerçek direnç seviyesine yaklaşıyoruz. Hakka’nın burada bir şeyler yapmaya hazır olduğunu düşünüyorum.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x