Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre, Bu Küçük Altcoin Yılın En İyi Performans Gösterenlerinden Biri Olabilir

Kripto para trader’ı ve youtuber Ben Armstrong, oyun endüstrisini sarsacağını ve yılın en iyi kripto paralarından biri olacağını söylediği düşük hacimli bir altcoin projesini açıklıyor

populer analiste gore bu kucuk altcoin yilin en iyi performans gosterenlerinden biri olabilir

Kripto para trader’ı ve youtuber Ben Armstrong, oyun endüstrisini sarsacağını ve yılın en iyi kripto paralarından biri olacağını söylediği düşük hacimli bir altcoin projesini açıklıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Armstrong, yeni bir videoda 561.000 YouTube abonesine, oyun, non-fungible token’lar (NFT’ler) ve merkeziyetsiz uygulamalar için hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir blokzinciri çözümü olan Phantasma’yı takip ettiğini söylüyor.

“Blokzinciri, dual-token bir yapı tarafından destekleniyor. Yönetim token’ı SOUL ve merkeziyetsiz bir yönetim sistemini sürdürürken diğer blokzincirleriyle birlikte çalışabilirliğe izin veren token’ı ise KCAL’dır. Phantasma, Phantasma ile Neo ve Phantasma ve Ethereum arasında üç zincirli birlikte çalışabilirliği destekliyor. Ancak Neo ve Ethereum arasındaki çapraz zincir yeteneği henüz tam olarak mümkün değil. Phantasma akıllı NFT’leri, infüze edilmiş NFT’leri, çok katmanlı NFT’leri çok ucuza piyasaya sürmeye olanak tanıyor.”

Kripto para analisti, Phantasma’nın GOATi Entertainment’ın 22 Racing Series gibi video oyunlarında yeni işlevler gerçekleştirmek için akıllı NFT’leri kullandığını açıklıyor:

“Akıllı NFT’ler, non-fungible token’ların orijinal kullanım durumlarını temel alır ve zamana dayalı erişim gibi özellikler ekleyerek ve NFT’leri diğer varlıklarla infüze ederek işleri bir sonraki aşamaya taşır. Geçtiğimiz yıl PAX çevrim içi oyun konferansında GOATi Entertainment, RTS yarış oyununda dünyanın ilk zaman tabanlı NFT’sini piyasaya sürdü… NFT, katılımcılara oyunu beta olarak kısa bir süre için oynama olanağı verdi…”

Ayrıca ekledi:

“22 Racing Series alelade bir NFT oyunu değil. Oyun, meşhur oyun platformları Steam, PS4 ve Xbox One’da yer alıyor. 22 Racing Series, kullanıcıların araç satın almalarına ve takas etmelerine veya satılması veya lisanslandırılması için varlıklar oluşturmalarına izin verirken, non-fungible token’ler size sahiplik kontrolü ve esnekliği sağlıyor. Arabaların kendileri aslında oyun içinde bir hiper otomobil oluşturmak için 25 veya daha fazla bireysel NFT’den oluşan bu çok katmanlı akıllı NFT’lerin bir kombinasyonudur. Bu, CryptoKitties’in üretilmesi gibi, NFT’lerin infüzyonunu veya füzyonunu yepyeni bir seviyeye taşır. Konsepti anlamayanlar için, esasen oyun içinde daha sonra yarışabileceğiniz arabalar yaratmak için NFT’lerin birleştirilmesidir.”

Armstrong, popüler video oyunları NFT’leri kullanmaya başlarsa, Phantasma’nın şu anda onlara bu hizmeti sunabilmenin ön saflarında yer aldığını vurguluyor.

“Fortnite’ın veya diğer popüler oyunlardan birinin kullanıcılar için NFT’ler uygulayıp uygulamadığını hayal edin. Böyle bir sistem çok büyük olabilir ve Phantasma bunu gerçekten gerçeğe dönüştürebilecek en üst platformdur.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x