Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Bu Üç Altcoin Ekim Ayında Çıkış Yapacak

DataDash kurucusu ve popüler kripto analisti Nicholas Merten, Ekim ayında üç kripto parada daha büyük pozisyonlar oluşacağını ifade ediyor.

bu 3 altcoin ekim ayinda yukselecek

DataDash kurucusu ve popüler kripto analisti Nicholas Merten, Ekim ayında üç kripto parada daha büyük pozisyonlar oluşacağını ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinGecko’ya göre Merten’in listesindeki bir numara, 16 Eylül’deki lansmanından sonraki günlerde yaklaşık 8,40 dolara kadar yükselen yeni Uniswap protokolü yönetişim token’ı olan UNI. Merten, halihazırda UNI’ye sahip olduğunu ancak token önemli ölçüde geri çekildiği için daha fazlasını satın almak istediğini ve merkezi olmayan ticaret platformunun faydasına inandığını söylüyor. Merten, şu ifadeleri kullanıyor:

“Buradaki kilit noktam Uniswap’in muhtemelen temelde en kullanışlı, kullanılan ve değerli DeFi protokolü olmasıdır. Toplam kilitlenme değerine bir göz atarsak en büyük DeFi protokolüdür.”

Analistin ikinci seçimi ise OmiseGO (OMG), Ethereum (ETH) için gözetim dışı, ikinci katman ölçeklendirme çözümü. Ünlü isim, OMG’nin Ethereum blok zincirinde hızla yükselen işlem maliyetleri sorununu ele almaya hazır olduğunu belirtiyor. Merten ayrıca neden OMG’de bir pozisyon oluşturduğunu da açıklıyor:

“Hepinizin muhtemelen bildiği gibi, Tether OmiseGo ile bir ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Tether’i OmiseGo’ya taşıma ile sadece Ethereum ana ağındaki ücretleri düşürmeyi hedeflemediler. Aynı zamanda ikinci katmanı kullanan kişilere daha düşük fiyatlarla kullanım yapmalarına fırsatı vermek için bu zincir içi talebin bir kısmını kaldırmaya izin vermeye başladılar.”

Teknik açıdan Merten, OMG/BTC çiftinin devasa bir 10 kat getiri sağlayacak konumda olduğunu söylüyor.

AMPL’de de Yükseliş Eğilimi Görüyor

Analistin son seçimi ise Ampleforth (AMPL). Bu kripto para fiyat-arz dengesini sağlamayı amaçlayan yeni bir tür. Teknik incelemesine göre, AMPL’nin arzı, token fiyatına göre her 24 saatte bir yeniden satışa gidiyor. AMPL 1 doların üzerinde işlem yaparsa, arz genişler ve kullanıcılar daha fazla token alır. AMPL 1 doların altında alım satım yaparsa tedarik sözleşmeleri ve kullanıcılar token kaybeder.

Merten, AMPL’de “makul büyüklükte bir pozisyona” sahip olduğunu ve bunu önümüzdeki birkaç ay içinde yükseliş eğilimi olarak gördüğünü söylüyor.

“Burada fiyatı analiz ederken, bu destek hattını üçüncü kez burada test etmeye çok yaklaşmış olmamız hoşuma gidiyor. Genellikle bu durumda bir cazibe, destek sağlamak, burada bir toparlanma elde etmek ve o olumlu yeniden satış günlerinden bazılarını tekrar elde etmeyi sağlıyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x