Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Popüler Analiste Göre Bu Üç Altcoin Ekim Ayında Çıkış Yapacak

Popüler Analiste Göre Bu Üç Altcoin Ekim Ayında Çıkış Yapacak

ABONE OL:google-news

DataDash kurucusu ve popüler kripto analisti Nicholas Merten, Ekim ayında üç kripto parada daha büyük pozisyonlar oluşacağını ifade ediyor.

CoinGecko’ya göre Merten’in listesindeki bir numara, 16 Eylül’deki lansmanından sonraki günlerde yaklaşık 8,40 dolara kadar yükselen yeni Uniswap protokolü yönetişim token’ı olan UNI. Merten, halihazırda UNI’ye sahip olduğunu ancak token önemli ölçüde geri çekildiği için daha fazlasını satın almak istediğini ve merkezi olmayan ticaret platformunun faydasına inandığını söylüyor. Merten, şu ifadeleri kullanıyor:

“Buradaki kilit noktam Uniswap’in muhtemelen temelde en kullanışlı, kullanılan ve değerli DeFi protokolü olmasıdır. Toplam kilitlenme değerine bir göz atarsak en büyük DeFi protokolüdür.”

Analistin ikinci seçimi ise OmiseGO (OMG), Ethereum (ETH) için gözetim dışı, ikinci katman ölçeklendirme çözümü. Ünlü isim, OMG’nin Ethereum blok zincirinde hızla yükselen işlem maliyetleri sorununu ele almaya hazır olduğunu belirtiyor. Merten ayrıca neden OMG’de bir pozisyon oluşturduğunu da açıklıyor:

“Hepinizin muhtemelen bildiği gibi, Tether OmiseGo ile bir ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Tether‘i OmiseGo’ya taşıma ile sadece Ethereum ana ağındaki ücretleri düşürmeyi hedeflemediler. Aynı zamanda ikinci katmanı kullanan kişilere daha düşük fiyatlarla kullanım yapmalarına fırsatı vermek için bu zincir içi talebin bir kısmını kaldırmaya izin vermeye başladılar.”

Teknik açıdan Merten, OMG/BTC çiftinin devasa bir 10 kat getiri sağlayacak konumda olduğunu söylüyor.

AMPL’de de Yükseliş Eğilimi Görüyor

Analistin son seçimi ise Ampleforth (AMPL). Bu kripto para fiyat-arz dengesini sağlamayı amaçlayan yeni bir tür. Teknik incelemesine göre, AMPL’nin arzı, token fiyatına göre her 24 saatte bir yeniden satışa gidiyor. AMPL 1 doların üzerinde işlem yaparsa, arz genişler ve kullanıcılar daha fazla token alır. AMPL 1 doların altında alım satım yaparsa tedarik sözleşmeleri ve kullanıcılar token kaybeder.

Merten, AMPL’de “makul büyüklükte bir pozisyona” sahip olduğunu ve bunu önümüzdeki birkaç ay içinde yükseliş eğilimi olarak gördüğünü söylüyor.

“Burada fiyatı analiz ederken, bu destek hattını üçüncü kez burada test etmeye çok yaklaşmış olmamız hoşuma gidiyor. Genellikle bu durumda bir cazibe, destek sağlamak, burada bir toparlanma elde etmek ve o olumlu yeniden satış günlerinden bazılarını tekrar elde etmeyi sağlıyor.”

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

987BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
26,549TakipçilerTakip Et
1,030AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar