Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Ethereum (ETH) ve XRP, Bitcoin’i (BTC) Takip Edecek

Popüler trader ve analist Credible Crypto, ikinci en büyük ve beşinci en büyük kripto para birimlerinin Bitcoin'e (BTC) benzer bir şekilde toparlanacağını söylüyor.

Bitcoin BTC Ethereum ETH Ripple XRP

Popüler trader ve analist Credible Crypto, ikinci en büyük ve beşinci en büyük kripto para birimlerinin Bitcoin’e (BTC) benzer bir şekilde toparlanacağını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir dizi tweet’te, Credible Crypto, Ethereum’un; 2017’nin en yüksek seviyesini kırdıktan sonra fiyatını üçe katlayan Bitcoin tarafından ortaya konan senaryoyu takip ettiğini söylüyor.

“BTC’nin 20.000 doları kırıp birkaç hafta içinde 60.000 dolara uçtuğu zamanı hatırlıyor musunuz? ETH artık lideri takip etmek istiyor. 3000 dolar sadece başlangıç.”

Bir takipçi tarafından Ethereum için bir fiyat hedefi belirtmesi istendiğinde Credible Crypto ikinci en büyük kripto para biriminin “en az 8.000-10.000 dolara” civarına ulaşmasını beklediğini söyledi.

Şu anda Ethereum 3500 doların altında işlem görüyor, yani Credible Crypto’nun tahmini gerçekleşirse %130 ile %190 arasında yükselebilir.

XRP de Benzer Senaryoyu Takip Edecek

Trader, XRP’nin de Ethereum’a benzer bir senaryoyu takip edeceğini söylüyor. XRP şu anda 1,45 dolardan işlem görüyor.

Credible Crypto, piyasa değerine göre en büyük beşinci dijital varlık geri çekilirse XRP hissesini artıracağını söylüyor:

“İdeal teklif bölgesinde, tekliflerimin daha önce doldurulduğu noktaya göre yaklaşık %60 arttı. Şimdi H4 tedariğine giriyoruz. Burada bazı karlar kilitleniyor ve düşüş olursa yeniden alınacak.”

E0RDyCBVcAASrkj

Ethereum ve XRP dışında Credible Crypto, Bitcoin’in 60.000 dolar seviyesinde güçlü bir dirençle karşı karşıya olduğuna ve muhtemelen teklif verebileceği bir nokta olan 52.000 dolara düşebileceğine işaret ediyor.

Lider kripto para birimi, yazı yazılırken 55.500 doların biraz altında işlem görüyordu.

“Bu yüzden direnişte temkinli davranıyoruz. Elde edersek büyük olasılıkla 52k’da long’a bakarım.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x