Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Ethereum ve Bu 2 Altcoin Önemli Bir Ralli Başlatacak

Kripto para stratejisti ve trader Josh Rager, Ethereum'un (ETH) Bitcoin'e (BTC) yetişmek için güçlü bir yükseliş rallisi başlatmanın eşiğinde olduğunu tahmin ediyor.

ethereum eth altcoin bitcoin

Kripto para stratejisti ve trader Josh Rager, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’e (BTC) yetişmek için güçlü bir yükseliş rallisi başlatmanın eşiğinde olduğunu tahmin ediyor. Yeni attığı bir tweet’te Rager, önde gelen akıllı sözleşme platformu ETH’nin 475 dolarlık direnci kırmayı beklediği için %76 oranında yükselebileceğini söyledi.

Rager, Ethereum hakkında, “442 dolarlık destek yeniden testinde büyük bir ETH yığını eklendi. 700 dolardan 800 dolara kadar olan nihai büyük hamleyi kaçırmamak konusunda ciddiyim. Yukarıdaki aralıkta bir kırılma aranıyor. Girişimin altındaki duraklarla bu, seviye seviye oynayacak” ifadelerini kullandı.

EmTzldNXEAAIgSJ

BTC’de Yeni Yüksek Seviyeler Gelebilir

Bitcoin’e gelince, Rager, lider kripto para biriminin, 15.420 doları geri kazanabildiği sürece 16.000 doları kırmasını beklediği için yeni bir yıllık yüksek seviyenin gelebileceğine inanıyor:

“Bitcoin’in fiyatını geri almak, fiyatı 16.000 doların üzerine göndermeden önce bunun harika bir ayı tuzağı olduğunu gösterecektir.”

EmT2eJRWEAMZRhx

ETH konsolide olurken, BTC yükselirken Josh Rager, Ethereum’un artık buna yetişmeye hazır olduğunu söylüyor:

“BTC şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden yalnızca %26 uzakta. Öte yandan ETH, şu anda tüm zamanların en yüksek fiyatından %208’in üzerinde bir uzaklıkta. Son zamanlarda, ETH; BTC’ye göre daha iyi performans gösterdi, ancak şimdi oldukça yükseliş gösteriyor ve yükselerek BTC’yi yakalamak için çok fazla alana sahip.”

EmMrzIdWEAAg25K

En iyi iki kripto para birimine ek olarak, Rager; Chainlink’e (LINK) de bakıyor. LINK, 12.30 doları elinde tutarken, merkezi olmayan oracle ağının 13 doların üzerine çıkmasını bekliyor.

“Düşük süreli çerçevelerde destek sağlandı. [Burası] Chainlink için Dip ve satın almak için harika bir yerdi. LINK 13 dolara yükselebilir.”

EmTzB1JXUAAHZpS

Rager ayrıca, 500 doların üzerine çıktığını söylediği merkezi olmayan finans (DeFi) token’ı YF Link’i (YFL) de yakından takip ediyor.

“Dün güzel dip vardı. Direnişi yeniden test edin, ancak Bitcoin YFL’yi geri çekmediği sürece çok yakında 500 doların üzerine çıkacağına dair çok iyi hislerim var.”

EmJfUrTWMAEHir1

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner