Yükleniyor...

Popüler Analist:”Ethereum (ETH) ve Bu Beş Altcoin İki Kata Kadar Yükselebilir”

Kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) ve birkaç altcoin’de yükseliş yaşanabileceğini söyledi.

Popüler Analisti”Ethereum ETH ve Bu Beş Altcoin İki Kata Kadar Yükselebilir”

Kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) ve birkaç altcoin’de yükseliş yaşanabileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Van de Poppe, Bitcoin yerine ETH’nin kripto para piyasasında bir rallinin fitilini ateşleyeceğini düşünüyor. Analist ayrıca, 250 dolarlık fiyat bariyerini aştıktan sonra Ethereum’un “500 dolar için hazır” olduğunu iddia etti.

Altcoin’ler Yükseliş Hazırlığında

Van de Poppe ayrıca Chainlink (LINK), Elrond (ERD), TomoChain (TOMO), Perlin (PERL) ve LTO Network ‘ün (LTO) yükselişe hazır olduğunu söyledi.

Özellikle, trader blok zinciri platformu TomoChain’in bir konsolidasyon döneminden sonra 2 kat değere yakın fırlayabileceğini belirtiyor. Yazım sırasında 0,94 dolar civarında işlem gören TOMO, Haziran ayının başından beri iki kattan fazla değer kazandı.

Altcoin piyasasının kısa vadeli geleceği, Bitcoin’in volatilitesine bağlı olabilir. Tarihsel olarak, BTC yukarı veya aşağı yönlü önemli bir adım attığında, piyasa BTC’nin ayak izlerini izler.

DonAlt olarak bilinen başka bir kripto para analisti, önde gelen kripto para biriminin 7.000 dolara kadar düşürebilecek bir geri çekilmeyi önlemek için BTC’nin 9.300 doların üzerinde kalması gerektiğini söylüyor.

Kripto veri analizi platformu Skew, opsiyon trader’larının olumsuz yönde aşağı yönlü bir hareketin yakın vadede olacağına bahis oynadığını söylüyor.

“Piyasa temkinli mi? Short vadeli Bitcoin seçenekleri bu hafta güçlü bir şekilde yükseldi. ”