Yükleniyor...

Popüler Analistler Açıkladı: Bitcoin’de Düzeltme Yakın mı?

Popüler kripto para analistleri, tarihi Bitcoin yükselişi hakkında konuştu.

populer analistler acikladi bitcoin de düzeltme yakin mi

Popüler kripto para analistleri, tarihi Bitcoin yükselişi hakkında konuştu. Bitcoin’in yönü ne olacak?

Emektar Wall Street yatırımcısı Tone Vays, yeni bir videosunda fiyat momentumuna dayalı bir trendin sonunu tahmin eden önemli bir gösterge olan ters momentum göstergesinin (MRI) satış sinyallerini işaret etmeye başladığını söylüyor.

“Bu yüzden Perşembe, muhtemelen bir MRI tepesi olacak ve bu ilginç olacaktır çünkü Perşembe günü muhtemelen haftalık MRI uyarısı içinde günlük bir MRI üstümüz olacak. Şimdi çift MRI tepesi olması için hala zaman var ve bunu takip edeceğim. Cuma gününe kadar 18.000 dolara yükselmeye devam edersek, bu benim için harika bir çıkış olur.”

Yatırımcının bahsettiği kısa vadeli düşüş, Bitcoin’in tarihi bir patlamasından sonra gelecek.

Singapur merkezli ticaret şirketi QCP Capital, sadece 73 günde %73’ün üzerinde bir hareketin ardından BTC tarihindeki “en uzun ve en istikrarlı” ralliye dikkat çekiyor.

Yatırımcı Michaël van de Poppe ise, bir dizi düzeltici hamle öngördüğü için BTC’de düşüş bekliyor.

“Şu çok olası bir durum gibi görünüyor:

BTC, altcoinleri biraz düşürerek %15-20 oranında düzeltme yaşayabilir. Bitcoin’in birkaç haftalık yatay hareketi, altcoinlerin önemli bir kısmını rahatlatabilir.

Vays, kısa vadede BTC’de düşüş beklerken, BTC’nin gelecek yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara yükseleceği ancak 2022’ye kadar zirveye ulaşamayacağı bir yükseliş senaryosu anlatıyor.

“20.000 dolara gidip 20.000 dolar arasında sıkışıp kalırsak ve önümüzdeki altı ay için 17.000 dolar dersek, Ekim 2021’de zirve olmayacaktır. Muhtemelen Ekim 2021’de başlayacağız… Eğer önümüzdeki dokuz ay için 20.000 dolar ve 25.000 dolar arasında konsolide edersek, Ekim 2021’de de zirve olmayacaktır. Başlayacağız ve muhtemelen Ekim 2022’de daha da yükseleceğiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner