Yükleniyor...

Popüler Analistler Bitcoin’in Yarılanma Öncesinde Göreceği Seviyeleri Açıkladı

Yarılanma etkinliği yaklaştıkça kripto analistleri Bitcoin'in fiyatının 10.

Popüler Analistler Bitcoin Yarılanması Öncesi BTC’nin Göreceği Seviyeleri Açıkladı

Yarılanma etkinliği yaklaştıkça kripto analistleri Bitcoin’in fiyatının 10.000 doların üzerine çıkmasını ve hatta üç aylık volotilite’nin (oynaklığın) ardından 18.000 dolara ulaşmasını bekliyor.

Yarılanma Öncesindeki Yükseliş Beklentileri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin ve kripto piyasaları tekrar değer kazanmaya başlamışken ve Bitcoin yarılanması yaklaşırken daha fazla kripto analisti ve trader, Bitcoin’in yakında kuvvetli bir şekilde yükselmesini bekliyor. Şimdiye kadar Bitcoin’in fiyatının yarılanma öncesinde Nisan ayına kadar yükseleceği ardından Bitcoin başına 11.000 ve 18.000 dolar arasında bir yere gelmesinin beklendiği sıklıkla konuşuluyor.

“Bitcoin’de (BTC) Hedef 18.000 Dolar”

Twitter’daki popüler kripto para analisti @CryptoMichNL, kripto para piyasalarındaki mevcut durumun piyasaların muazzam bir volatiliteye girdiği Ocak 2016’ya benzediği söyledi. Analist bu durumun yaklaşık üç ay sürmesi gerektiğini belirterek, Bitcoin’in Mayıs ayında yaklaşan yarılanmanın etkisiyle asıl yükselişin başlayacağını ifade etti. Analist, bu süre zarfında Bitcoin’in 18.000 dolara ulaşacağından emin gibi görünüyor.

Bitcoin (BTC) 11 Bin Dolara Yükselmek Üzere

Yatırımcı ve trader “D.I.Y Investing” Bitcoin grafiğinde Parabolik SAR olduğunu gösteriyor. Analistin paylaştığı grafiğe göre Bitcoin’in fiyatının 11.000 dolara yükselmesi gerekiyor.

D.I.Y Investing, piyasadaki Bitcoin hakimiyetinin düştüğüne dikkat çekerek, bir sonraki ralliye altcoin’lerin öncülük edeceğini söylüyor.

Kripto Para Piyasası Oldukça Duyarlı

Kripto para uzmanı ve köşe yazarı Joseph Young, kripto para piyasalarındaki hemen hemen her şeyin yatırımcı hissine bağlı olduğuna inanıyor. Young, bunun öngörülemez hale geldiğini ve fiyat artışlarının veya fiyat düşüşlerinin beklemediğiniz anda aniden gerçekleşebileceğini söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x