Yükleniyor...

Popüler Analistlerden Beklentileri Yükselten XRP Analizleri

Üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, yatay seyrine devam ederken Filipinler'deki likidite endeksi yükseliyor.

Popüler Analistlerden Övgü Dolu XRP Analizleri

Üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, yatay seyrine devam ederken Filipinler’deki likidite endeksi yükseliyor. Birçok yatırımcı bu gelişmenin XRP fiyatına etki edeceğini düşünüyor.

XRP Fiyatı Yükseliş İçin Hazırlanıyor

Kripto para analisti Sir Gordon Gecko, XRP için son derece iyimser bir tablo çiziyor. Analist, Twitter’dan paylaştığı grafikte, XRP’nin patlama yapmak üzere olduğunu ve 0,40 dolara kadar çıkabileceğini belirtti. Analist, yakın zaman önceki bir başka analizinde XRP için Golden Cross (Altın Kesişim) oluşumunun göründüğünü açıklamıştı.

Başka bir popüler kripto para analisti olan Harry de, XRP fiyatın artacağını düşünenlerden. Analist her ne kadar belli bir seviye söylemese de hem XRP’nin hem de BTC’nin önümüzdeki hafta yükselmesini beklediğini söyledi.

“Bir Süreliğine XRP’yi Unutun”

Twitter’daki 360Trader ismiyle bilinen başka bir popüler kripto para analisti, XRP’nin yükseleceğini ancak bunun hemen gerçekleşmeyeceğini söyledi. Analist, ayrıca her hafta XRP için yükseliş beklentisi oluşturan analistleri eleştirerek bir süreliğine XRP’nin unutulması gerektiğini belirterek şunları söyledi:

Her hafta grafiklerde XRP’nin artacağı ortaya çıkıyor. Bu uzmanlara göre XRP şimdiye kadar en az 5 dolar olmalıydı. Sahip olduğunuz XRP’leri saklayın ve bir süre unutun.

https://twitter.com/360_trader/status/1232055546938888193

XRP Likidite Endeksi Büyümeye Devam Ediyor

Bu arada, XRP likidite endeksi büyümeye devam ediyor. Filipinler’de faaliyet gösteren Coins.ph’da listelenen XRP/PHP işlem çiftinde rekor tazelendi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner