Yükleniyor...

Popüler Analistlerden Benzer Fiyat Tahminleri: Bitcoin (BTC) Yükselmeye Devam Edecek

Bitcoin (BTC), arkasına aldığı olumlu hava ve küresel olaylara verdiği tepkilerle büyümeye devam ediyor.

Popüler Analistlerden Benzer Bitcoin Fiyat Tahminleri BTC Yükseliş Aşamasında

Bitcoin (BTC), arkasına aldığı olumlu hava ve küresel olaylara verdiği tepkilerle büyümeye devam ediyor. Pazar günü dakikalar içinde 9.600 dolara yükselen BTC, ilerleyen günlerde daha fazla yükseliş için hazır olduğunu gösterdi.

Bitcoin (BTC) Mini Parabolik Aşamada

Bitcoin hafta sonu ulaştığı zirveden güçlü bir geri çekilme yaşasa da şu anda 9.370 dolar seviyesinde işlem görüyor. Önde gelen popüler analistler, lider kripto para birimi için yükselişin devam edebileceğini düşünüyor.

İlk görüş bildiren analistler arasında olan Dave the Wave, Bitcoin’in mini bir parabolik aşamada olduğunu söyledi. Ayrıca analist, parabolik yükselişle BTC’nin Şubat sonuna kadar yüzde 20 artışla 11.500 dolar seviyesine çıkacağını düşünüyor.

Diğer Analistler de Aynı Görüşte

Ocak ayı başında Bitcoin’in ay ortalarına kadar 9.000 dolara yükseleceğini tahmin eden popüler analistlerden Financial Survivalism de Bitcoin’in patlama eşiğinde olduğunu düşünüyor. Analist en son yayınladığı grafikte BTC’nin kusursuz fincan ve kulp formasyonu oluşturduğunu belirtti.

Fincan ve kulp formasyonu, varlığın iki farklı seviyede dip oluşturduğunu gösteren boğa desenidir. Ayrıca formasyon tamamlandığında varlık genellikle güçlü bir şekilde sıçrama yapar.

Analist görüşüne göre Bitcoin’de ilk hedef yüzde 23’lük bir yükselişle ile 11.675 dolar. Bitcoin bu seviyeye gelmeyi başarırsa son 7 ayın en yüksek seviyesine ulaşmış olacak.

Yarılanma Öncesi Hedef 12.500 Dolar

Son olarak 2018’de Bitcoin’in 3.000 dolar seviyesini göreceğini önceden tahmin ederek ünlenen kripto para analisti Filb Filb de Bitcoin’in yükseleceğini düşünenler tarafında yer alıyor. Analist, Bitcoin’in yarılanmadan önce 12.500 dolar seviyesine çıkacağını söylüyor.

Üç popüler analistin de benzer görüşlere sahip olaması Bitcoin için tutarlı bir hedefin beş haneli rakamlar olduğunu gösteriyor. Bakalım analist görüşleri önümüzdeki günlerde gerçeğe dönüşecek mi, bekleyip göreceğiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner