Yükleniyor...

Popüler Analistlerden Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini: İlk Hedef 12.500 Dolar

Popüler kripto trader’ı Eric Choe, yeni bir Bitcoin (BTC) fiyat tahmininde bulundu.

Bitcoin Fiyatı 1

Popüler kripto trader’ı Eric Choe, yeni bir Bitcoin (BTC) fiyat tahmininde bulundu. Analist, Bitcoin’in yakında aya gidebileceğine inandığını belirterek, en büyük kripto para için bir sonraki fiyat hedefinin 12.500 dolar olacağını söyledi.

Yükselişi Devam Edebilir

En büyük kripto para 28 Ocak’ta 9.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmasının ardından trader’lar BTC fiyatının değer kazanmaya devam etmesini beklediğini söylerken, bazıları fiyatın düşebileceğine inandığını belirtiyor.

Twitter’da “Swing Trade” olarak da bilinen tanınmış kripto trader’ı Eric Choe, Bitcoin için bir sonraki hedefin 12.500 dolar olacağına inanıyor.

Elliot Waves Tabanlı Fiyat Analizi

Elliot Waves tabanlı analizinde Eric Choe, Bitcoin’in kısa vadede daha yüksek bir seviyeye ulaşacağını gösteren bir grafik paylaştı. Yükseliş bekleyen analist, BTC’de 12.500 dolar seviyesinin hızlı bir şekilde görüleceğini belirtiyor.

Dip Henüz Görülmedi

Kripto trader’ı “BTC_Macro”, son tweet’inde Bitcoin’in henüz dibi görmediğini ve hala 1.000 dolara kadar düşebileceğine inanıyor.

Analist, Bitcoin’in henüz dibi görmediğini ve dip tehlikesinin aylardır mevcut olduğu konusunda ısrarcı.

Twitter’da “CryptoWolf” olarak bilinen popüler kripto para trader’ı, 2011 yılında bu yanaki fiyat hareketini gösteren bir grafik paylaştı.

Analist, mevcut durumla ilgili olarak Bitcoin’in şu anda Falling Edge (Düşen Kenar) modelinden çıktığına ve yukarı doğru hareketin devam edeceğine inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x