Yükleniyor...

Popüler Analistten Bitcoin ve Altcoin Tahminleri Geldi

Popüler analist Crypto Michael, Bitcoin (BTC) ve bazı altcoin’ler hakkında tahminlerde bulundu.

popüler analist bitcoin ve altcoin tahminleri yaptı

Popüler analist Crypto Michael, Bitcoin (BTC) ve bazı altcoin’ler hakkında tahminlerde bulundu. Analist, Dogecoin (DOGE) hakkında açıklamalarda bulunarak, fiyat yükselişinin henüz sona ermediğini ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Crypto Michael, lider kripto para birimi ve altcoin’ler hakkında konuştu. Analist BTC hakkında “Sadece dostça bir hatırlatma; haftasonu hareketleri düşük likidite özellikleriyle bilinmektedir. Özellikle genel olarak bu dar aralıklarda düşük hacimlidir. Buna dikkat edin” ifadelerini kullandı. Analist, ayrıca BTC’de 9 bin 200 dolarlık destek seviyesinin aşılması durumunda 9 bin 600 dolara çıkışın kolay olacağını ifade etti.

DOGE Hakkında da Açıklama Yaptı

Analist, Elon Musk’ın açıklamalarıyla yükselişe geçen Dogecoin (DOGE) hakkında da tahminde bulunarak, şu ifadeleri kullandı:

“Dogecoin’de destek tutuldu. Plandan sonraki sıçramadan bu yana yaklaşık % 20 artış yaşandı. DOGE yükselişinin bittiğini sanmıyorum. Özellikle XRP yakında hareket etmeye başlayacaksa.”

Elrond (ERD) Fiyatı Yükselecek mi?

Son zamanların popüler altcoin’lerinden Elrond (ERD) hakkında da tahminde bulunan Crypto Michael, düşüş yaşanabileceğini ifade etti. Michael, şunları söyledi:

“150 satoshi destek seviyesine doğru ciddi düşüş var. Destek = devam için 168-173 satoshi seviyesi gerekiyor. Aksi takdirde, bu bir trend değiştirici olabilir.”

Popüler analist Stellar (XLM) hakkında da tahminde bulundu. Crypto Michael, XLM’nin ADA ve ZIL gibi 1 yıllık birikim aralığından çıktığını ve fiyat artışının devam etmesinin muhtemel olduğunu söyledi.