Yükleniyor...

Popüler Analistten Çarpıcı Tahmin: Bitcoin (BTC) 7.800 Dolara Keskin Bir Dönüş Yapabilir

2020 yılına girmemiz ile birlikte güçlü bir yükseliş trendine giren Bitcoin (BTC), geçtiğimiz hafta sonu oldukça önemli olan 10.

Bitcoin 7

2020 yılına girmemiz ile birlikte güçlü bir yükseliş trendine giren Bitcoin (BTC), geçtiğimiz hafta sonu oldukça önemli olan 10.000 dolar seviyesini geçmeyi başardı. Bitcoin, bu kritik seviyenin geçilmesinden bu yana diğer kripto para birimlerine de muazzam artışlar yaşamaları için fırsat tanıdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasası genelinde görülen çift haneli yükselişlere rağmen geçmişte doğru tahminleriyle ile bilinen kripto para analisti “Mayne”, yaptığı açıklamada, kısa vadede Bitcoin’in 7.800 ve hatta 7.600 dolar seviyelerine doğru keskin bir dönüş yapabileceği tahmininde bulundu.

Yazım sırasında 10.362 dolar seviyesinde işlem gören Bitcoin, son 7 hafta gördüğü kazanımlarla güçlü alım baskısıyla karşı karşıya. Sıkı bir yükselişte olan piyasaya rağmen ünlü analist Mayne, kripto paraların daha fazla yukarı yönde hareket yapmadan önce bir geri çekilmenin olacağını iddia ediyor.

Üstelik Mayne bu tahmini ile yalnız değil. Bitcoin’in birçok büyük hareketini önceden doğru tahmin eden ve bu tahminleri ile ün kazanmış Twitter’daki popüler kripto para trader’ı DonAlt, paylaştığı grafikle en büyük kripto paranın güçlü bir dirence karşı mücadele verdiğini belirterek, en büyük kripto paranın bu direnci kıramayarak 7.800 dolara doğru düşeceğini belirtti.

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x