Yükleniyor...

Popüler Analistten Cepleri Doldurma İhtimali Olan 2 Yeni Altcoin Tahmini

Popüler kripto para analisti Lark Davis, iki yeni altcoin'in yükselişe geçebileceğini ve yatırımcılarına kazandırabileceğini dile getirdi.

analiz 1

Popüler kripto para analisti Lark Davis, iki yeni altcoin’in yükselişe geçebileceğini ve yatırımcılarına kazandırabileceğini dile getirdi.

Yeni bir YouTube videosunda Davis, birçok altcoin’in önümüzdeki döngüde tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceğini tahmin ediyor. Ancak popüler analist, altcoin’lerin %90’ının “çöp” olduğu ve bunun “felaketle sonuçlanacak başarısızlık” örnekleri sergileyebileceği konusunda da uyarıyor.

Davis, spot ticaret ve para piyasalarını borç verme/borçlanma hizmetleriyle birleştiren merkezi olmayan bir protokol olan UniLend’e (UFT), yatırımcılar için büyük getiri sağlayabilecek küçük bir varlık olarak işaret ediyor. Davis, projenin Ethereum tabanlı herhangi bir token’ı listelemek için tasarlandığını ve “milyarlarca likidite” açabileceğini söylüyor. CoinGecko’ya göre UTF 7,3 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve yazı yazılırken 0,64 dolar civarında işlem görüyordu.

Buna ek olarak Davis, bir yield farming robo-danışman platformu olan APY.Finance’in (APY) önemli kazançlar sağlama potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. CoinGecko’ya göre token 3.219 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve yazı yazılırken 0.45 dolar civarında işlem görüyordu.

Daha büyük piyasa değeri oyunları açısından Davis, Uniswap (UNI) ve Maker’da (MKR) da yükselişte olduğunu ve her ikisinin de bir sonraki döngüde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını tahmin ediyor.

Polkadot’a da Dikkat Çekti

Davis, ayrıca Polkadot’a (DOT) yatırım yaptığını da söyledi. Davis bu kripto para birimi hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Polkadot’un hâlâ süper, çok ateşli olduğunu ve önümüzdeki yıllarda büyük bir oyuncu olacağını düşünüyorum. Hala Polkadot satın alıyorum ve Polkadot ekosistemi çok ama çok iyi iş çıkarabilir.”

Davis, çoğu “işlevsel olarak ölü” olduğu için akıllı sözleşme platformlarının çoğundan uzak durduğunu söylüyor. Ancak, Matic Network (MATIC) gibi Katman 2 ölçeklendirme çözümlerine dikkat etmeyi öneriyor.

“Örneğin Matic – zaten Katman 1 akıllı sözleşme platformlarının% 90’ından daha büyük işleyen bir ekosisteme sahip, yani bu, Ethereum için bir Katman 2 tamamlayıcı. Dikkat edilebilir. Matic’te çok iyimserim. Şu anda 2. Katman açısından lider.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x