Yükleniyor...

Popüler Analistten Chainlink’te (LINK) Yükseliş Sinyali!

Chainlink şu anda Coinmarketcap‘te piyasa değeri açısından 6

Populer Analistten Chainlinkte LINK Yukselis Sinyali

Chainlink şu anda Coinmarketcap‘te piyasa değeri açısından 6. sırada yer alıyor. Dijital varlık 16 Ağustos 2020’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 dolardı ve yaklaşık 7 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Birkaç analiste göre, LINK’in mevcut kurulumu hem kısa hem de uzun vadede son derece yükseliş eğiliminde görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter’da Chainlink’in mevcut benimsenme oranını ve diğer projelere kıyasla gelişimi tartışıldı. LINK ortaklıklarının listesi 2020’de Google Cloud, IOST, Matic Network, Binance ve diğerleri gibi önemli isimler oldu.

Boğalar Chainlink’te Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Hedefliyor

LINK fiyatı 22 Ekim’de günlük grafikte yükselen bir üçgen paterninden kırılım gösterdi. Bu tür modellerin kırılması, genellikle direnç seviyesinin yeniden test edilmesini içerir, bu seviye de bu durumda 11,31 $ ‘dır.

LINK USD 1

LINK bu yönde ilerliyor gibi görünüyor ve şu anda günlük grafikte 100-SMA ile çakışan 11.31 $ destek seviyesinin hemen üzerinde 11.76 $ seviyesinde işlem görüyor.

MACD, 26 Eylül’den bu yana yükseliş gösteriyor ve boğalar daha fazla büyüme için daha fazla alan bulurken ivme kazanıyor.

Twitter’da popüler bir kripto para analisti olan DeFiGod, LINK’in şu anda oldukça iyi göründüğünü belirterek bir paylaşımda bulundu. LINK’in ne kadar az dirençle karşılaştığını düşünürsek, yükseliş ivmesi devam ederse dijital varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını kolayca görebiliriz.

Pek çok proje, ChainLink gibi merkezi olmayan bir oracle sağlayıcısına ihtiyaç duymaktadır. Birkaç saat önce Harvest Finance adlı popüler bir çiftçilik projesi hacklendi. Saldırganlar 25 milyon dolar civarında çalmayı başardılar. Görünüşe göre saldırı, Chainlink fiyat akışları kullanılsaydı mümkün olmayacak bir tür oracle saldırısıydı.

https://twitter.com/AlanKoh26/status/1320748198722351109

Birçok DeFi projesi halihazırda Chainlink fiyat akışlarını kullanıyor ve LINK, projelere ekstra bir güvenlik katmanı eklediği için şu anda 4 milyar doların üzerinde dijital varlığa sahip.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x