Yükleniyor...

Popüler Analistten Çılgın İddia: “Ripple (XRP) %100.000 Oranında Ralli Görecek!”

Kripto para birimi analisti olan Bitlord, yakın zamanda aşağıdaki grafiği yayınladı ve Ripple’ın (XRP) %100.

xrp ripple 224

Kripto para birimi analisti olan Bitlord, yakın zamanda aşağıdaki grafiği yayınladı ve Ripple’ın (XRP) %100.000’den fazla artarak 224 dolara yükselmenin eşiğinde olduğuna dair işaretler gösterdiğini belirtti.

Bazı nedenlerden dolayı, bu sansasyonel tweet, kripto-viral hale geldi ve yüzlerce beğeni aldı. Hatta, XRP kripto para biriminin savunucuları arasında büyük bir heyecan oluşturdu.

Ripple (XRP) 224 Dolar Olabilir Mi?

XRP para birimine inanan birçok kişi bu öngörüye inanmasına rağmen, geçek sayılar açısından tamamen mantıksız görünüyor. Şu anda XRP, CoinMarketCap’a göre 43.366.238.611 tokenlik dolaşım arzına sahiptir. Bu rakamlar daha düşük olsa bile 224 dolarlık bir fiyat, kripto para birimine 6 trilyon doların üzerinde bir piyasa değeri verecektir.

Her ne kadar bu sayı, dünya çapında mümkün olsa da, şu anda üçüncü en büyük kripto para birimi için elde edilemez gözüküyor. Hatta bazıları bunun imkansız olduğunu bile düşünüyor.

Farklı bir bakış açısında ele alacak olursak, tüm ABD’nin gayri safi yurtiçi hasılası yaklaşık 20 trilyon dolar, yani 224 dolarlık bir XRP bu metriğin %30’una eşdeğer olacak. Daha da fazla perspektif için, bu kadar paraya değecek bir şirket yok.

Analistlere göre, mevcut ABD doları (temel para) miktarının yaklaşık 3 trilyon dolar olduğunu ve tüm fiat para birimlerinin (temel para) 20 trilyon dolara yakın bir yerde değerleneceğini tahmin ediyorlar.

Ralli Hala Mümkün

Hiperinflasyon yoksa veya XRP bir merkez bankası tarafından kabul edilmediyse 224 dolara giden bir ralli şu anda imkansız. Ancak bazı analistler XRP’nin yüzde 100’den fazla bir ralli görebileceğinden emin.

Popüler kripto para analisti olan Michael Van De Poppe, geçtiğimiz günlerde XRP’nin önümüzdeki aylarda %140 kazanç elde etmenin eşiğinde olabileceğine inandığını belirtti.

Mevcut eğilimin önceki döngüde olduğu gibi oynaması durumunda, XRP’nin 0,12 – 0,17 dolar aralığında bir dip tutarak, 2020’nin ortalarına kadar 0,473 dolara yükselmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Hanifi
Hanifi
4 yıl önce

Milletin ve ulusların parasını hiç etmek için yapılan bir oyun tezgah .
İnsanları dolandırmak adına kurulan bir sistem sizler kimin adamısınız belli değil.
Burdan halkıma sesleniyorum.
Kiripto para tuzaklarla dolu bir sistem.

gezente
gezente
Cevap Ver  Hanifi
4 yıl önce

neye dayanarak bunu soyluyorsun yurtdısında krıpto para ile ödeme var xrp ( rippel) akbank ile anlasması var ? koskaca banka mal bir sen mi akıllı

Tahtacı
Tahtacı
Cevap Ver  gezente
3 yıl önce

Buna çok güldüm, o kadar haklısın ki gezente

cem
cem
Cevap Ver  Hanifi
3 yıl önce

Benim hayatım boyunca çalışıp alamayacağım parayı bana 1 gecede verdi ev sahibi oldum .

ck x banner
ck youtube banner