Yükleniyor...
AL / SAT
Paribu İlk Adım
Anasayfa Altcoin Haberleri Popüler Analistten Ripple'ın (XRP) Yönünü Tayin Eden Tahmin

Popüler Analistten Ripple’ın (XRP) Yönünü Tayin Eden Tahmin

ABONE OL:google-news

Ünlü bir kripto para analisti olan Sir Gordon Gekko, Ripple (XRP)’da kısa vadede düşüş öngörüyor. Ancak analist düşüş tahminine rağmen kripto paranın oluşturduğu “Düşen Kama Paterni”ne dikkat çekiyor.

Ünlü Analist Ripple’da Düşüş Öngörüyor

Perşembe günü, XRP fiyatı 0,25 dolarlık psikolojik seviyenin altına düştü ve şu an 0,23 dolardan işlem görerek değer kaybetmeye devam ediyor. Bitcoin fiyatındaki düşüş trendi devam ettiği için kripto para piyasası kan kaybetmeye devam ediyor. Bitcoin düşerken altcoin’lerde ciddi zararlar oluşturdu.

Kripto kan banyosu

Ethereum ve EOS bu süreçte yüzde 12’ye yakın değer kaybederek en fazla acı çeken altcoin’ler listesine girdi. Tanınan bir kripto para analisti olan Sir Gordon Gekko, popüler kripto para birimi Ripple’da düşüşün devam edeceğini öngörüyor. Ayrıca analist XRP’de beklediği hedef seviyesini de paylaştı ve fiyatın 0,22 dolara kadar ineceğini öne sürdü.

Analiste Göre “Düşen Kama Paterni” XRP Fiyatını Yükseltebilir

Düşüş yönlü tahminine rağmen popüler analist, XRP fiyatında oluşan “Düşen Kama Paterni”ne dikkat çekiyor. Analiste göre, düşen kama modelinin fiyat eğilimini tersine çevirme şansı yüksektir. Bu nedenle Sir Gordon Gekko’ya göre, Düşen Kama Paterni’ndeki model devreye girerse XRP’nin yakında yükseldiğini görebiliriz. Ancak Themooncarl isimli analistte geçtiğimiz günlerde BTC’nin bir Düşen Kama  Paterni oluşturduğunu belirtti ama analistin tahmini  gerçekleşmedi. Bu nedenle XRP fiyatının bir sonraki yönü konusunda piyasadaki belirsizlik hala devam ediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar