Popüler Analistten Ripple'ın (XRP) Yönünü Tayin Eden Tahmin • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analistten Ripple’ın (XRP) Yönünü Tayin Eden Tahmin

Ünlü bir kripto para analisti olan Sir Gordon Gekko, Ripple (XRP)’da kısa vadede düşüş öngörüyor.

ripple xrp scaled

Ünlü bir kripto para analisti olan Sir Gordon Gekko, Ripple (XRP)’da kısa vadede düşüş öngörüyor. Ancak analist düşüş tahminine rağmen kripto paranın oluşturduğu “Düşen Kama Paterni”ne dikkat çekiyor.

Ünlü Analist Ripple’da Düşüş Öngörüyor

Perşembe günü, XRP fiyatı 0,25 dolarlık psikolojik seviyenin altına düştü ve şu an 0,23 dolardan işlem görerek değer kaybetmeye devam ediyor. Bitcoin fiyatındaki düşüş trendi devam ettiği için kripto para piyasası kan kaybetmeye devam ediyor. Bitcoin düşerken altcoin’lerde ciddi zararlar oluşturdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto kan banyosu

Ethereum ve EOS bu süreçte yüzde 12’ye yakın değer kaybederek en fazla acı çeken altcoin’ler listesine girdi. Tanınan bir kripto para analisti olan Sir Gordon Gekko, popüler kripto para birimi Ripple’da düşüşün devam edeceğini öngörüyor. Ayrıca analist XRP’de beklediği hedef seviyesini de paylaştı ve fiyatın 0,22 dolara kadar ineceğini öne sürdü.

Analiste Göre “Düşen Kama Paterni” XRP Fiyatını Yükseltebilir

Düşüş yönlü tahminine rağmen popüler analist, XRP fiyatında oluşan “Düşen Kama Paterni”ne dikkat çekiyor. Analiste göre, düşen kama modelinin fiyat eğilimini tersine çevirme şansı yüksektir. Bu nedenle Sir Gordon Gekko’ya göre, Düşen Kama Paterni’ndeki model devreye girerse XRP’nin yakında yükseldiğini görebiliriz. Ancak Themooncarl isimli analistte geçtiğimiz günlerde BTC’nin bir Düşen Kama  Paterni oluşturduğunu belirtti ama analistin tahmini  gerçekleşmedi. Bu nedenle XRP fiyatının bir sonraki yönü konusunda piyasadaki belirsizlik hala devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x