Yükleniyor...

Popüler Analistten Yeni Bir DeFi Platformu Önerisi: Dracula Protocol

DeFi ekosistemi son yıllarda çok gelişti.

dracula protocol token

DeFi ekosistemi son yıllarda çok gelişti. Yield farming ve likidite madenciliği standart haline geldi. Bununla birlikte, genellikle enflasyona bağlı büyük ve uzun vadeli başarısızlık riskleri token’ların yetersiz tahsilatıyla ilişkilendirilmektedir. Popüler analist Josh Rager’ın da tanıtmış olduğu Dracula Protocol kendi ifadelerine göre “meta düzeyinde vampirizm konsepti” uygulayarak bu riskleri azaltırken daha yüksek kar sağlamaktadır. Platform bunu, tüm yield farming ve likidite madenciliğini tek bir akıllı sözleşme ve birleşik web arayüzü altında toplayarak yapmaktadır. Onlara göre bu çözümleri DeFi ekosisteminin istikrarına yardımcı olacak.

Josh Rager bir-iki gündür bu uygulamayı kullanıyor. Web sitesinin temiz ve ayrıntılı olduğunu dile getirerek şu ifadeleri kullanıyor:

“Bu sadece başka bir farming ağı değil. Stake etme yoluyla elde edilen ödüllerin (Uniswap/Sushi’de kazanılan ücretler, vb.) Daha sonra yerel token DRC’yi satın almak ve ardından bu token’ları yakmak için geri dönmesine izin veren deflasyon özellikleri var. Bunun deflasyonist olmasına izin veren ve havuzların APY’nin çok yüksek olmasını engelleyen daha fazla temel ilke var.”

Dracula Protocol’ün yerel token’ı DRC, yazının yazıldığı sırada Coingecko verilerine göre 0,385 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi dün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,680 dolara çıktıysa da daha sonra gerileme yaşadı.

Josh Rager: Orijinal Fikirleri Var

Rager’a göre protokolün orijinal bir fikri var. Rager, konuyla alakalı olarak şunları söylüyor:

“Birkaç gündür piyasadaydı ve 0,30 doları ile 1 dolar arasında bir aralık tuttu. Dürüst olmak gerekirse ferahlatıcı. Şu ana kadar havuz yoluyla yalnızca 700’den fazla DRC biriktirdim. Yani bunu okuyan sizler için, hayır, sizden kar elde etmek için bunu paylaşmıyorum. Zaten sadece 300 dolara sahibim. Ancak farming devam edecek çünkü orjinal bir fikirleri var. Güvenlik açısından 24 saat zaman kilidi eklendi. Geliştirici, eklenen tüm ayrıntılarla harika görünüyor ve kanalında aktif.”

Rager, her zaman olduğu gibi yatırımcıların DeFi’ın risklerini anlaması ve buna göre yatırım yapması gerektiği uyarsında bulunuyor. Rager, “Akıllı olun ve farming’in risklerini anlayın. Evet, para kaybedebilirsiniz, bu yüzden ilk önce yerel olmayan token havuzlarında farming yapmayı denemenizi tavsiye ederim. Uniswap, Sishi, Pickle, Luaswap ve YFV’den seçebileceğiniz çok şey var” ifadelerini kullandı.

Dracula Protocol Nedir? DRC Token Nedir?

Dracula Protocol, Rager’ın da bahsettiği gibi farklı bir fikirle ön plana çıkmaktadır. Ekip, genellikle enflasyona bağlı başarısızlık risklerinin bu platformla ortadan kaldırıldığını söylemektedir. Onlara göre sunulan bu çözüm DeFi ekosistemine istikrar sunacak.

dracula token

DRC ise Dracula Protocol’ün yerel token’ıdır. DraculaToken (DRC), özel oylama işlevine sahip bir token sözleşmesidir. MasterVampire, DRC’yi farm etmek için gereken ana sözleşmedir. Adaptörler, MasterVampire’ın kurbanlarına bağlanmasına yardımcı olan ve aralarındaki tüm farklılıkları etkili bir şekilde silen sözleşmelerdir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x