Yükleniyor...

Popüler Bitcoin Borsası 19 Altcoin’i Listeliyor: Büyük Çoğunluğu DeFi

Önde gelen ABD kripto para borsası Coinbase, platformuna eklemek için  19 yeni kripto para biriminin potansiyelinin araştırıldığını söyledi.

Popüler Bitcoin Borsası Çoğunluğu DeFi Olan 19 Altcoin’i Listeleyebilir

Önde gelen ABD kripto para borsası Coinbase, platformuna eklemek için  19 yeni kripto para biriminin potansiyelinin araştırıldığını söyledi.

DeFi Kripto Paralarının Yükselişi Sürüyor

Firmanın değerlendirdiği kripto paraların çoğunun, geleneksel finansal hizmetleri Blockchain teknolojisi ve akıllı sözleşmeler gibi merkezi olmayan teknolojilerle birleştirmek için tasarlanmış merkezi olmayan finans (DeFi) ile bağları bulunuyor.

DeFi endüstrisinin etkileyici bir büyüme görmesi bu duyuruda büyük bir rol oynuyor. Web sitesi DeFiPulse.com’a göre, DeFi piyasası,  1 Temmuz’da 1.83 milyar dolar hacme sahipken şuan  4 milyar doların üzerine çıktı.

Cuma günü yayınlanan blog duyurusunda kripto para borsası, Ampleforth, Band Protocol, Balancer, Blockstack, Curve, Fetch.ai, Flexacoin, Helium, Hedera, Hashgraph, Kava, Melon, Ocean Protocol, Paxos Gold, Reserve Rights, tBTC, The Graph, THETA, UMA, ve WBTC, dolaşımdaki kripto varlıklarının toplam piyasa değerinin en az %90’ını müşterilerinin erişimine açmayı hedefliyor.

Platforma eklenen kripto paralar genellikle “Coinbase etkisi” yaşar ve listelenmeden önce yükselir. Coinbase, 19 kripto paranın hepsinin destekleneceğine dair bir garanti olmadığını söylüyor. Listeme için her varlığın teknik ve uygunluk incelemeyi geçmesi ve bazı ülkelerin düzenleyicilerinden onay alması gerekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x