Yükleniyor...

Popüler Bitcoin (BTC) Düşmanının Oğlu Tüm Portföyünü Bitcoin’e Kaydırdı

Euro Pacific Capital CEO’su ve Bitcoin (BTC) düşmanı Peter Schiff, Bitcoin’e inanan oğlu Spencer hakkında açıklamalar yapmak Twitter’a girdi

schiff oglu bitcoin

Euro Pacific Capital CEO’su ve Bitcoin (BTC) düşmanı Peter Schiff, Bitcoin’e inanan oğlu Spencer hakkında açıklamalar yapmak Twitter’a girdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Schiff, oğlunun Bitcoin’e all-in yapması nedeniyle hayal kırıklığına uğramış gibi görünüyor ve miras kalan serveti daha fazla “dijital altın” için harcamasını önlemek amacıyla mirasından mahrum bırakma konusunda şaka yapıyor.

Portföyünün Yüzde 100’ü Artık Bitcoin

Peter Schiff, BTC’nin son zamanlarda 50.000 dolar seviyesinin altına düşmeden önce, oğlu Spencer’ın Bitcoin’e tamamen girdiğini, hatta gümüş hisselerini sattığını ve portföyünü yalnızca dünyanın en büyük kripto para birimine dönüştürdüğünü belirtti.

Schiff, Spencer’ın beyninin yıkandığını iddia etti ve genç yatırımcıların çoğunun, büyük ölçüde Twitter kripto topluluğu tarafından desteklenen “Bitcoin propagandasına” karşı daha savunmasız olduğundan şikayet etti.

Schiff, oğlu Spencer’ın Bitcoin’lerinin hiçbirini satmayacağını belirterek, “O sonsuza ya da çöküşe doğru HODLing yapıyor” dedi.

Schiff Miras Şakaları Yaptı

Euro Pacific Capital CEO’su şaka yollu bir şekilde oğlunun ismini vasiyetten çıkarması gerekebileceğini söyledi. Aksi takdirde Spencer servetiyle daha fazla Bitcoin satın alacak.

Schiff, ayrıca Twitter kurucusu Jack Dorsey’in kısa süre önce Spencer’ı takip ettiğini ve bu nedenle Spencer’ın Twitter doğrulama işaretini kendisinden daha erken alabileceğini belirtti. Ama en azından baba, oğlundan daha fazla takipçiye sahip olarak kendini teselli ediyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Cycecoin
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x