Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Holo (HOT) Popüler Borsadan Holo (HOT) Yatırımcısına Kötü Haber!

Popüler Borsadan Holo (HOT) Yatırımcısına Kötü Haber!

ABONE OL:google-news
StormGain

Popüler kripto para ve Bitcoin Borsası Binance, yaptığı bir duyuruyla bazı işlem çiftlerinin platformdan kaldırılacağını açıkladı.

Binance’in duyurusuna göre bu işlem çiftleri arasında popüler coin Holo (HOT) yatırımcılarını da ilgilendiren bir detay bulunuyor. Açıklamada HOT/BTC paritesinin kaldırılacağı duyuruldu.

https://twitter.com/binance/status/1349292494094274562?s=20

Binance, 14 Ocak 2021 TSİ 15.00 itibarıyla aşağıdaki ticaret çiftlerini kaldıracak ve trade’i durduracak:

“BZRX/BNB, TOMO/BNB, TRB/BNB, STEEM/BNB, HOT/BTC, MBL/BTC, AAVE/BKRW, ADA/BKRW, BNB/BKRW, BTC/BKRW, BUSD/BKRW, DOT/BKRW, ETH/BKRW, LINK/BKRW, XRP/BKRW.”

Binance’in notuna göre kullanıcılar, Binance’de bulunan diğer ticaret çiftlerinde yukarıdaki varlıkları almaya devam edebilirler. Ek olarak USDT/BKRW, Ocak ayı sonuna kadar listede kalacak. HOT/BTC ve MBL/BTC ticaret çiftleri ise düşük sat değerleri nedeniyle listeden çıkarıldı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar