Yükleniyor...

Popüler Çocuk Programı Teletubbies de Kripto Para Dünyasına Dahil Oluyor

Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po’nun lazer gözlerini benimsemesi ve Bitcoin hakkında ilginç bir ipucu bırakması, kripto para topluluğunda şaşkınlığa yol açtı

nhAEdqQ

Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po’nun lazer gözlerini benimsemesi ve Bitcoin hakkında ilginç bir ipucu bırakması, kripto para topluluğunda şaşkınlığa yol açtı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Önceki gün çok popüler bir çocuk programı olan Teletubbies’in resmi Twitter hesabından #Bitcoin hashtag’li ve lazer gözlü bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

“Teletubbiler bizden ne saklıyor olabilir? Bu hafta BÜYÜK bir şeyle karşılaşmak için bizi izlemeye devam edin. #Bitcoin

Bu mesaja Po ve Tinky Winky’nin lazer gözlerinin bir resmi eşlik etti. ‘BÜYÜK’ şeyin ne olduğuna dair birçok fikir ortaya atıldı: Teletubbies tokenizasyonundan, NFT’ye birçok düşünce ortaya çıkarken bir kısım da bunun 1 Nisan şakası olabileceğini ifade etti. Bir başka ilginç teori de, 25 yıllık küresel fenomendeki karakterlerin belki de Dogecoin ile ilişkili Shiba Inu köpeğine benzer şekilde bir meme haline gelmek için bir borsayla ortaklık kurabileceği iddiası oldu. Bu fikir, özellikle bazı endüstri devlerinin yanıtları göz önüne alındığında, temelsiz sayılmaz.

Binance, Teletubbies tweet’ine basit bir “what” kelimesi ile yanıt verirken, Kraken “biraz daha Bitcoin satın almaya giden” Tinky Winky’nin bir meme’ini paylaşarak bir adım daha ileri gitti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x