Popüler DeFi Balinasının Ardından Arbitrum Yükseldi • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler DeFi Balinasının Ardından Arbitrum Yükseldi

Arbitrum (ARB) fiyatı, popüler bir DeFi balina adresinin yönetim token'ını satın almaya devam etmesiyle çift haneli bir yükseliş yaşadı.

arb

Arbitrum (ARB) fiyatı, popüler bir DeFi balina adresinin yönetim token’ını satın almaya devam etmesiyle çift haneli bir yükseliş yaşadı.

Arbitrum‘daki bu yükseliş Amerika Birleşik Devletleri Senatosu’nun borç limitini yükseltmek için oy kullanmasının ardından yaşandı. ABD’nin anlaşması Arbitrum fiyatını diğer kripto para birimleriyle birlikte yükseltti.

Arbitrum Hem ABD Borç Tavanı Yükselmesi Hem De Popüler Bir Balinanın Alımı Sonrası Yükseldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Arbitrum fiyatındaki artış, tanınmış yatırımcı Andrew Kang’ın kripto adresleriyle ilgili bazı alım faaliyetleriyle aynı zamana denk geldi. Kang, Mechanism Capital’in kurucu ortağı olarak Arbitrum havuzlarına 1 milyon dolar değerinde stablecoin yatırdı ve bunun büyük bir kısmını RDNT adlı merkeziyetsiz finans ödünç verme platformu Radiant Capital’in yerel token’ı satın almak için kullandı.

arbitruum

Daha sonra Kang, satın aldığı RDNT token’larını 867.000 dolar değerinde ARB ile takas etti. Ardından elde ettiği geliri Circle’ın USD Coin’ini ödünç almak için Radiant Capital’e yatırdı. Bu faaliyetler, ARB fiyatında artışa ve Arbitrum’un üstün performansına yol açtı.

Ancak, bu fiyat rallisinin sürdürülebilir olup olmadığı belirsizliğini koruyor. Kripto piyasasının dinamikleri gereği volatilite de yatırımcıların kafasında bir soru işaretinin yer edinmesine yol açıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x