Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa DeFi Haberleri Popüler DeFi Projesi Saldırıya Uğradı! Token Fiyatında Düşüş Yaşanıyor!

Popüler DeFi Projesi Saldırıya Uğradı! Token Fiyatında Düşüş Yaşanıyor!

ABONE OL:google-news

Popüler DeFi projesi, Cream Finance (CREAM) saldırıya uğradı. Saldırının ardından projenin token’ı CREAM’in fiyatında düşüş yaşandı.

Cream Finance yaşanan saldırının ardından bir açıklamada bulunarak, araştırma yaptıklarını ifade etti. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Olası bir istismarın farkındayız ve bununla ilgileniyoruz. Biz araştırırken desteğiniz için teşekkür ederiz.”

CREAM’in Fiyatında Sert Düşüş Yaşandı

Olası saldırı ihtimalinden sonra DeFi projesinin token’ı CREAM’de ciddi bir düşüş yaşandı. CREAM, Coingecko verilerine göre son 1 saat içerisinde %25, son 1 gün içerisinde ise %16 oranında değer kaybetti. CREAM, yazının yazıldığı sırada 225 dolardan işlem görüyordu.

CREAM Finance Nedir?

C.R.E.A.M Finance, dijital varlıklar için borç verme, ödünç alma, takas, ödeme ve token’laştırma hizmetleri sağlayan merkezi olmayan bir eşler arası (P2P) DeFi platformudur. Cream Finance protokolü, Compound Finance çatalı olarak oluşturuldu ve C.R.E.A.M. SWAP, Balancer Labs koduna dayanmaktadır.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar