Yükleniyor...

Popüler İndikatör Bu 2 Altcoin için Yükseliş Sinyali Verdi!

Chainlink (LINK) ve Yearn.

Populer Indikator Bu 2 Altcoin icin Yukselis Sinyali Verdi

Chainlink (LINK) ve Yearn.Finance (YFI) gibi DeFi token’ları yaz ayları boyunca kripto para piyasasına hakim oldu. Ancak son zamanlarda meydana gelen bir değişim, yatırımcıların zarar etmesine neden oldu. Şu anda bu kripto para birimleri ciddi düşüşler yaşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ve bir geri dönüşün yaklaştığına dair kesin bir kanıt olmasa da, en azından kısa vadede bu kripto para birimlerinin geri dönmesine neden olabilecek bir satın alma kurulumu tetiklendi.

Chainlink’in kripto para dünyasının zirvesine yükselişi, DeFi alanının çoğundan çok daha erken başladı, ancak oracle’ın platformlarda fiyat verilerini beslemesi, bu yılki parabolik ralliyi daha da alevlendirdi. Kripto para birimi, neredeyse iki yıl boyunca en iyi performans gösteren varlıktı, ardından bu yıl Kara Perşembe’den sonra yaklaşık 1 dolardan, 20 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini elde etti.

link

İnanılmaz ralli, 2017’deki Bitcoin’i andırıyordu ve şu ana kadar düşüş yukarıdan aşağıya kadar keskin olmamıştı. Chainlink zirveden aşağıya doğru %60 oranında düşerken, Bitcoin de toplamda %84 düşmüştü. Bu, uzun vadede Chainlink için benzer bir hedef olabilir. Ancak kısa vadede, şimdiden %10 geri toparlanma yaşadı. Ve şimdi TD Sequential indikatörü, tetiklenen bir satın alma kurulumu hem LINK/USD hem de LINK/BTC ticaret çiftlerinde potansiyel bir kısa vadeli iyileşme rallisine işaret ediyor.

YFI da Yükselebilir

Yearn.Finance de benzer bir sinyal gösteriyor ve genel olarak DeFi token’larının USD cinsinden ve Bitcoin’e oranla geri dönüş yapabileceğini öne sürüyor. YFI, Chainlink’ten bile daha sert bir şekilde geriledi ve her iki çiftte de %60 düştü.

Yearn.Finance, YFI/BTC ticaret çiftine göre dört Bitcoin’den daha değerliydi, ancak şu anda neredeyse 1’in üzerinde işlem görüyor. Günlük zaman dilimlerinde bir TD 9 satın alma kurulumunu gösteren TD Sequential indikatörü, Yearn.Finance’ın bazı kayıpları kurtarabileceğini söylüyor.

yfi

DeFi token’ları bu kadar düşürüldükten sonra, bu kadar yakın zamanda daha fazla dezavantaj yaşanacağını hayal etmek zor. Ancak bu varlıkların tepeye ne kadar hızlı tırmandığını düşünürsek, dibe düşüş de aynı derecede aceleci olabilir. TD Sequential indikatörüne göre, bu DeFi token’larının geleceği hakkında yakında bir karar verilmesi gerekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x