Yükleniyor...

Popüler İndikatörlerden Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için “Al” Sinyali

Onlarca teknik analiz aracı ve verilerine sahip, modern bir internet sitesi kullanım kolaylığı ile profesyonel bir finansal enstrüman görüntüleme platformu TradingView'in gerçek zamanlı indikatörleri Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için "al" sinyali vermeye başladı.

altcoin bitcoin crypto ethereum ripple

Onlarca teknik analiz aracı ve verilerine sahip, modern bir internet sitesi kullanım kolaylığı ile profesyonel bir finansal enstrüman görüntüleme platformu TradingView’in gerçek zamanlı indikatörleri Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için “al” sinyali vermeye başladı.

TradingView’de bulunan indikatörler, varlıkların anlık durumunu gözeterek, mevcut görünümün ilerleyen zaman aralıklarında hangi yöne evrileceğini tahmin etmeye çalışır. Platformun indikatörleri, kripto paraların fiyatlarının nereye gidebileceğini tahmin etmek için hareketli ortalamalar, osilatörler ve pivotlar dahil olmak üzere analiz için gerekli olan çeşitli yöntemleri kullanır.

Şu anda TradingView’in indikatörleri, Bitcoin’in aylık grafiğinde, Ethereum’un günlük ve haftalık grafiğinde ve XRP’nin günlük grafiğinde “güçlü al” sinyali veriyor.

“Bu Direnç Seviyesi Bitcoin’in Yükselişini Engelliyor”

Kripto para analisti Josh Rager, Bitcoin’in fiyatının yükselmesinin yukarıdaki sinyale ek bir duygu içinde olduğunu ve yükselişe geçmesi için bu duygunun değişmesinin beklendiğini açıkladı. Analist, Bitcoin’in 10.369 seviyesinde ciddi bir dirençle karşı karşıya olduğunu ve bu seviyenin yükselişin önündeki tek engel olduğunu belirtti.

Rager ayrıca, BTC’nin bu seviye ile yaşayacağı mücadele sonrası olası durumları değerlendirdi. Analiste göre eğer Bitcoin 10.369 direncini kırabilirse 11.500 dolara kadar çıkabilir, ancak eğer kıramaz ve bu savaşı ayılar kazanacak olursa ilk olarak 10.100 dolar, ardından 9.300 dolara kadar gerileyebilir.

Ethereum ve XRP’ye gelince; Analist, Bitcoin’in yatay trendine devam etmesi durumunda, ikinci ve üçüncü en büyük kripto paranın yükselmekle kalmayıp, güçlü bir altcoin sezonunun başlamasına sebep olabileceğine inanıyor..

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner