Yükleniyor...

Popüler İsimden 80.000 Dolarlık Bitcoin (BTC) Tahmini Geldi

David Gokhshtein, bir sonraki adımda Bitcoin (BTC) fiyatının 80.

gokhstein bitcoin

David Gokhshtein, bir sonraki adımda Bitcoin (BTC) fiyatının 80.000 dolara ulaşacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PAC Protocol CEO’su David Gokhstein, son Bitcoin durumuyla ilgili düşüncelerini Twitter’da paylaştı. Gokhstein, lider kripto para biriminin fiyatının yükselmeye devam etmesi için piyasadaki mevcut düzeltmeyi “süper gerekli” olarak nitelendirdi. Ona göre, Bitcoin’in fiyatındaki bir sonraki adım muhtemelen 80.000 dolar seviyesi olacak.

Yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %5’lik düşüş yaşayan Bitcoin, 32.400 dolar seviyesinde işlem görüyordu. BTC’nin fiyatındaki düşüş, ABD Çalışma Bakanlığı’nın Haziran ayında ABD’de fiyatlardaki keskin artışla ilgili istatistiklerin yayınlanmasının ortasında gerçekleşti. Dün tüketici fiyat endeksi %0,9 artarak %5,4’e yükseldiği açıklandı.

Bitcoin’in fiyat düşüşü, çok sayıda kurumsal yatırımcının yatırım yaptığı ilk kripto para biriminin genellikle riskli bir varlık olarak algılandığını gösteriyor. Bununla birlikte, Gokhstein Bitcoin’in ateşli bir taraftarı ve defalarca onu savundu. Bitcoin’in dünya ekonomisini daha mükemmel hale getirmeye çalıştığına inanıyor. Ona göre Bitcoin bir tasarruf aracı.

Gokhstein ayrıca bankaları sert bir şekilde eleştirdi. Nispeten yakın zamandaki tweet’inde, bankaların kendilerinin kripto para birimi satın aldığını, sıradan tüketicilerin de aynı şeyi yapmasının engellendiğini söyledi. Gokhstein ayrıca takipçilerinin hızlı ödeme aracı olarak LTC ve DGB kullanmasını defalarca önerdi. Deneyimli finansör, kripto para birimini eleştirenlerin bir gün kendilerini de onu kullanırken bulacağını söyleyerek XRP’yi de defalarca övdü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x