Yükleniyor...

Popüler İsimden Açıklama: 100.000 Dolarlık Bitcoin Tahmini Gerçekçi mi?

Kripto para yorumcularından Pierre Rochard, Bitcoin'in bir sonraki döngüde yaklaşık 100.

bitcoin 100

Kripto para yorumcularından Pierre Rochard, Bitcoin’in bir sonraki döngüde yaklaşık 100.000 dolarlık bir zirveye ulaşacağı tahminlerinin temelden çok uzak ve çok düşük bir ihtimal olduğunu ifade ediyor.

Kraken kripto borsasında Bitcoin stratejisti olan Rochard, Altcoin Daily’ye neden BTC için sunulan altı rakamlı tahminlerin potansiyelini önemli ölçüde küçümsediğini anlattı. Richard, şu ifadeleri kullandı:

“Bunun gerçekçi olmadığını düşünüyorum. Bunun çok düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyorum. 100.000 dolar, yani şu anda bulunduğumuz noktadan 5 kat daha fazla ve eğer grafiğe bakacak olursanız bu gerçekten parabolik bir tepe değil… Teorilerimden biri, bu döngünün hepsinden daha uzun olacağıdır. Ve bu nedenle, zirveye ulaşmamız daha uzun sürecek.”

Kurumsal yatırımcıların giderek daha fazla pazara girmesi ve Paul Tudor Jones ve Stanley Druckenmiller gibi efsanevi yatırımcıların BTC satın almasıyla Rochard, üç yıla kadar sürebilecek bir boğa döngüsünde alana çok miktarda para girmesini beklediğini söylüyor. Rochard, “Piyasaya zaman ayırmaya çalışmak benim için nafile çünkü önümüzdeki 18 ay veya çok uzun bir döngümüz varsa 36 ay içinde Bitcoin’e akan tam anlamıyla milyarlarca, on milyarlarca, yüz milyarlarca dolardan bahsediyoruz. Yani bunun fiyatı nereye hareket ettirdiği, çok büyük bir fiyatın piyasaya çıkmasını bekleyen coinlere karşı gerçekte kaç coin kaybedildiğine bağlı olacak. Çünkü sahiplerin uzun vadeli bir görüşü var” ifadelerini kullandı.

Rochard, Bitcoin yatırımcılarının satış yapmaya başlayacağı noktayı da sorguluyor. Varlıklı yatırımcıların BTC yükseldikçe satış yapmak için daha az teşvik edileceğine inanıyor çünkü zaten servetlerini kazanmış durumda olacaklar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x